Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hölgyek, dámák. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, dámák. Egy ilyen típusú pasi mennyire szimpatikus és kelendő számotokra hogy kapcsolatot építsetek ki vele?

Figyelt kérdés

24 éves

Következő félévben végzi el gépészmérnöki tanulmányait

Rendes munkahellyel rendelkezik, rugalmas idobeosztassal

Apjával él

Céltudatos, komoly, laza, bohém, tervező

Szereti az izgalmakat, belevaló

Figyelmes, a párját a tenyerén hordozza, tud romantikus lenni

Gondosan tervezi a jövőjét, lakásra, autóra, utazásokra gyűjt

Lehet vele közös programokat szervezni

Nem fél kipróbálni új dolgokat, kiserletezo típus

Hűséges, megbízható, őszinte, bolondos

Ragaszkodik a parjahoz, de nem csüng rajta, kifejezi az érzéseit


2017. máj. 28. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék az érem másik oldalara is, mik a rossz tulajdonsagaid? bár leirtal olyan tulajdonsagokat is amik ütköznek egymással mert ellentétek. így kicsit fura elkepzelni az egészet. ezt leszámítva nekem nagyon szimpatikus vagy, szerintem a legtöbb nő ezekre a pozitiv tulajdonsagokra vágyik, én legalább is ezeket részesítem előnyben. viszont nagyon nehéz ennyiből megállapítani bármit is, kevés a információ.
2017. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szimpi.:) Akkor jobb lett volna valamivel, ha megfordítod a felsorolást. Engem valahogy jobban foglalkoztat, hogy milyen ember, mint az, hogy hogy dolgozik, kivel lakik, miegymás.:) Amúgy a szakról mesélhetnél, jövőre végzek és mester előtt inkább gondolkodom valami nagyon másban (lásd:gépész), mert nem tetszik a s*ggelés annyira, mint azt korábban gondoltam.:D

20n

2017. máj. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus es talalkoznek vele.

N

2017. máj. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nem értelek.

Ha tényleg ilyen vagy, hogyhogy nem találsz magad mellé barátnőt?

Leírásodból ítélve teljes mértékben megbízhatónak és normálisnak tűnsz!

Remélem, hogy igaz is, amit leírtál, és nemcsak utólag szépítetted meg a dolgokat!

2017. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Áááá... ilyen kis tökéletes pasi nem is létezik... :) ;)36 N
2017. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
@15: dehogynem... a fantáziájában az összes ember így gondol magára :)
2017. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!