Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a Bonda.hu internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a Bonda.hu internetes társkereső koncepciója?

Figyelt kérdés
Mitől más ez az oldal, mint más társkeresők?

2017. jún. 13. 09:48
 1/5 anonim válasza:
Rendezvényekkel hozzák össze a társkeresés keresletét a kínálattal.
2017. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem találtak fel új dolgot, mégis remek ötletnek tartom.
2017. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyjából két hete regisztráltam és már több lánnyal is pötyögök. Mivel most regisztráltam így kaptam egy hónap ingyen prémiumtagságot, majd elválik milyen eredményekkel zárok.
2017. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Akadt már negatív tapasztalatom online társkeresés közben, de eddig azt vettem észre, hogy ide csak azok jelentkeznek, akik tényleg komolyan gondolják, és nem csak az egyéjszakás kalandokat keresik.


Egyszer beregisztráltam egy társkeresőre, ahol több, mint 200 levelet kaptam, ennyi üzenetből képtelenség eldönteni, hogy ki életem pasija…

2017. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minden új felhasználónak ajándékba adnak 30 nap prémiumot, így látom, hogy kik kattintottak a profilomra.
2017. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!