Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés
Még csak nem rég randizgatunk, de minden gondolatom körülötte forog. Mindig nézem mikor van neten, ha nem találkozunk szomorù vagyok és ùgy gondolom, nem vagyok annyira fontos neki mint ő nekem hiszen nem keres tùl sűrűn. Érzem, hogy ez nagyon beteges lehet megint szerelmes vagyok? Hogy lehet ezt leállìtani? Nem akarok csalòdni megint. Direkt programokat csinálok, hogy lekössem magam, de ez sem segìt. Az is eszembe jutott, hogy kikapcsolom a netem pár napra és eltünök egy kis időre. Jò ötlet lenne picit felszìvòdni?
2017. jún. 24. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Már késő, minden erőfeszítés hiábavaló, ne ellenkezz, add át magad az érzésnek, szállj a szerelem szárnyán:)
2017. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem kel kikapcsolnod a netet, elég ha nem válaszolsz neki és mással foglalkozol.
2017. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Én is szeretném tudni, hogyan lehet elkerülni a szerelmet, de eddig csak az vált be, hogy elkerülöm az embereket messzire.
2017. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos elnyomni nem tudod,amit belül érzel,de uralkodhatsz magadon.Addig is forgott a föld,míg őt nem ismerted,ezután is van és lesz élet nélküle.
2017. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a lány vagy a fiú? Miért nem beszéltek róla hány évesek vagytok? Ha már ebbe a kategóriába írtad. Mi értelme az eltűnős játszmázásnak a kommunikáció helyett?
2017. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!