Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magyar férfiak is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak is olyan könnyen tudnak ismerkedni a külföldi lányokkal mint a külföldi fiúk a magyar lányokkal?

Figyelt kérdés

Mivel külföldi nők is ugyanúgy jönnek hozzánk mint férfiak és ők is szórakoznak.


Fordított felállásban is ugyanúgy megy az ismerkedés vagy akár csak alkalmi együttlét, mint a külföldi pasi magyar lány felállásban?



2017. júl. 2. 08:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Nyugati nőnek nem kell keleti pasi.

Én magyarként szintén nem keresnék innen keletre lévő férfit, mert lepedőbe csavar és lefejez.

Azt hiszitek, a pénz a baj, pedig a felfogás. És utóbbit sokkal nehezebb megváltoztatni.

2017. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Atyaég...

Feltettem egy kérdést és azt reméltem, ha lesz is egy-kettő koncepciókkal teli szánalmas válasz, a többség normális lesz.

Helyette csak a végefelé volt kettő aki leírta, hogy a külföldi lányok szerinte nyitottabbak illetve, hogy ő Londonban mit tapasztalt.



Gondolhattam volna hogy egy anonim oldalon kár ilyet kérdezni, csak úgy voltam vele a neten sok különböző embertől lehet választ kapni, mert néha jó a saját társaságomon kívülről is véleményeket olvasni.

2017. júl. 2. 13:41
 13/17 A kérdező kommentje:

A kérdést részemről lezártam.


Akik nagyon emlegetik a pénzt, legalább arra válaszoljanak már, hogy amikor mondjuk egy hosszú hétvégére a Balatonhoz vagy Budapestre eljönnek külföldi lányok, akkor mit számít a magyar pasi fizetése, foglalkozása, stb...

Ha alkalmi partnerről van szó, akkor csak az számít ahogy kinéz és ahogy viselkedik.

Akkor mit kell nyomni az "aki nem pénzes, azzal szóba sem állnak a nők" dumát?



Kapcsolat esetén vannak nők akik pénz alapján választanak itthon is, máshol is, de azért a Magyarországon élő vegyes párok ahol nem a férfi a külföldi fél, nem azt támasztja alá, hogy mindenki csak a pénzt nézi.



Valaki inkább abban segítsen, hogy hol lehet a neten férfi-nő kapcsolat témában olyan helyen beszélgetni, ahol nem ilyen válaszok születnek. Hanem normálisan beszélni lehet.



Talán a lényeget majdnem lehagytam, férfi vagyok.

2017. júl. 2. 13:46
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha megengeded, én még kifejteném a véleményemet. Ha a kérdés Magyarországra vonatkozik, akkor a külföldi fiúk sokkal könnyebben ismerkednek magyar lányokkal, mint magyar fiúk külföldi lányokkal. A helyzet ugyanis az, hogy az otthontól való távolság az egyik legerősebb afrodiziákum. (Elég, ha csak egy osztálykirándulásra gondolsz.) Tehát a külföldi fiúk itt nálunk sokkal erősebb késztetést éreznek az ismerkedésre, mint az itthon élő magyar fiúk. Amellett a messziről jött ember azt mond, amit akar! Sokkal könnyebben hitet el akármit a csajjal, és ki is használja ezt. Ne felejtsük el, az udvarlás szinonímája a széptevés. A széptevés azt jelenti, teszed a szépet, azaz a szebb oldaladat próbálod mutatni.

A külföldről érkezett lányokkal szemben az itthon élő magyar fiú lépéshátrányban van. (Ezt nem panaszként írom, hisz 58 éves öreg csóka vagyok, és nekem egyébként sem jelentett gondot soha az ismerkedés.) Lépéshátrányban van, mert aki turistaként idegen országba érkezik, mindig többnek érzi magát, mindig több az önbizalma.

2017. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez egyaltalan nem magyar sajatossag. Amikor Braziliaban volt foci VB es Olimpia, a helyi ferfiak a hirek szerint gyakran adtak ki magukat kulfoldinek, mert igy jobban ment a csajozas.


Egyebkent en is tapasztaltam ilyet, Indoneziaban tapadtak rank a lanyok. Pedig meg csak nem is probalkoztunk.

2017. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Regen rengeteg lanynal probalkoztam, 1-2 even belul kb 20 elutasitas utan kezdett elegem lenni a randizgatasokbol. Aztan neten leveleztem egy amerikai lannyal, kesobb meghivott magahoz nyaralni, ki mentem hozza, egymasba szerettunk, hazajottem es o jott latogatni kesobb.

1 magyar baratnom volt, tobb 10 magyar lany utasitott el. Az elso kulfoldi lannyal akivel talalkoztam viszont egymasba szerettunk. Ma mar menyasszonyom es hamarosan megyunk ki usaba.

2017. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25 vagyok, általánosban olyan angoltanárom volt, aki nem magyar volt, hanem eredetileg orosz. Akcentussal beszéli az oroszt is és a magyart is. Ezt a kiejtést tanultam meg, oroszosan beszélem az angolt. Csináltam olyat, hogy megjátszottam az orosz turistát, aki angolul fel akar szedni lányokat és sikerült :D
2017. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!