Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-30 év közötti csajok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-30 év közötti csajok! Nálatok ismerkedésnél plusz pont, ha a fiú is szereti Justin Biebert? Mennyire csajmágnes dolog ez?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 22:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
Persze, mindig szerettem volna egy meleg havert, akivel beszélgethetek csajos dolgokról (kár, hogy én sem szeretem Jistin Biebert).
2017. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mostanában vannak számok, amik tetszenek tőle, régen kimerítette a cancer cringe fogalmát.


Engem igazából ez nem érdekel. A zenei ízlés csak akkor szokott foglalkoztatni, ha valaki nem képes mást hallgatni egy műfajon kívül. A volt párom hard metált hallgatott folyton, azt hittem, lecsapom néha...:D

20L

2017. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"Nem szoktam verni a gyerekeimet! Bàrmi rosszat csinàlnak, csak ràjuk adom a Justin Biberes pólóikat, az osztálytàrsaik elintézik helyettem" Adam Sandler!!!
2017. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!