Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves facér férfiak! Mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves facér férfiak! Mint tudjuk, tökéletes nő nincs, szóval megválaszolnátok, mik azok a hibák, amiket elviseltek egy nőben? De tényleg hibákat, nem pedig jelentéktelen dolgokat akarok hallani.

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 12:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, az egy mocskosul hosszú lista lenne, amit te akarsz.


Viszont szívesen felsorolok párat, amit NEM vagyok hajlandó elviselni, elfogadni:


- Állandó picsogás a kinézeted miatt. Ha én elfogadlak olyannak, amilyen vagy, akkor ne kelljen egész életemben azt hallgatni, hogy szerinted neked mid kicsi, mid nagy és a többi.


- Hazugság. Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha egyszer a szemembe hazudsz és rájövök - márpedig rájövök -, akkor onnantól azt sem fogom neked elhinni, ha jó reggelt kívánsz.


- Butaság. Nem kell, hogy Einstein legyél, nem kell, hogy diplomád legyen, nem érdekel az sem, ha csak egy érettségid van. De ha a nevedet nem tudod helyesen leírni (vagy azt, hogy muszály, komoj, halyó), akkor nem tudlak komolyan venni.


- Hiszti. Nagyon megértő vagyok, tényleg, de ha csak azért hisztizel és toporzékolsz, MERT CSAK, akkor nagyon hamar az ajtón kívül találod magad.

2017. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem szereti az anált.
2017. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A töredezett hajvégek.
2017. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Csak a 11-esre reagálnék, hogy szerintem ami nőbe azok a hibák vannak, amiket felsorolt hogy nem hajlandó elviselni, az a nő már elég rossz választás, mondhatni "a selejt", akit senki nem akar, max jut valakinek. Senki se akarja a buta lányt, senki se akarja a hisztis pszichológiai esetet, és nekem egy nőismerősöm sem szapulja magát, nem panaszkodik a külsejére. A hazugságra még csak magamból kiindulva tudok reagálni, mindig az egyenes utat járom, nem oldalgok a könnyebb, görbe utakon.
2017. aug. 19. 15:42
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

A fenét. Nem kell szépíteni a női nemet, ahogy mi, férfiak is megérjük a pénzünket.


Nem is lenne igazi nő, aki nem mondja el néha, hogy kicsi a melle, nagy a segge, nem elég feszes a combja, stb. Ne mondd, hogy te sosem tettél ilyet, mert azzal szvsz azonnal kimerítenéd a második pontot.


Azonban kell valahol húzni egy határt. Határt a hisztinek, határt a picsogásnak, határt a túlgondolkodásnak, a belemagyarázásoknak, a féltékenységnek, a célozgatásoknak és egyebeknek.


Többek között attól nő a nő, hogy mindez megvan benne - de ha túlzásba viszi, azt nem mindenki bírja tolerálni. És nem egy olyan nőt ismertem, aki nemis veszi észre magán ezen dolgok egyikét-másikát. "De hát én nem is szoktam hisztizni" - mondja, miközben már csapkod, toporzékol, könnybe lábad a szeme és tudom, a következő az lesz, hogy hozzám vágja, ami a keze ügyébe esik. Nem, drágám, te tényleg nem szoktál hisztizni...

2017. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


5 ös és 10es.

Nem erőszak,mikor én mondom csinálja kéne,különben mi a fenéért van velem?

Kirándulunk, sétálunk,vagy mozi után... és ha mondom,akkor ez a feladat. Utálom ha nyafog,hogy most neee, most forgalmas hely, most együnk inkább stbstb. Ez mind kifogás. Ezeket a barátnőikkel is tudnák.

2017. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
#16 ezért a szar trollkodásért felesleges volt újra regisztrálnod! :)
2017. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17, látszik hogy belőled hülyét csinálnak a csajok,mert te ilyen puhaizéjű vagy.

Beveszed a sok baromságot ami jön belőlük, hogy megbeszéljük ,hogy mindketten akarják meg ezeket a szar csaj szövegeket.

Nem trollkodás, ha a férfi akarja, akkor bizony a nőnek tennie kell a kapcsolatért, a férfiért vagy bármiért, tök mindegy, nem jön be ez a szar nyafogás.

Ha meg nem szereted h leszopjanak, az a te selejtes ffiasságodat jelzi

2017. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!