Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt itt egy srác nemrég aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt egy srác nemrég aki napraforgót akart vinni egy lánynak, azt kérdezte ki mit szólna. Most láttam egy srácot egy szál napraforgóval vörös pulcsiban, bár túl helyes volt mintsem a gyakorin lógjon, ő volt az? (Te voltál az? )

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

#10

Az már egy két éves képem. Azóta sokat őszültem. :( De majd meglátod holnap.

Ismertem innen férfiakat is és nem voltak rondák ők sem. Persze nem latin alsógatyamodellek, de semmi gáz nincs velük. Az már más kérdés, hogy a lányoknak nem tetszenek, ez van.

2017. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés az én művem volt és nem én voltam, sosem hordok vörös ruhát. Esetleg ha térdigérő bőrdzseki vagy kék "lákoszt" póló...
2017. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Akkor te is elég csúnya lehetsz, kedves kérdező, ha gyakorira írsz. De kár... :D
2017. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem mert a nőkről írtam, tudom hogy vannak itt jók. Am nem mondtam senkire hogy ronda, csak hogy extra helyes legények nem hinném hogy lennének itt.
2017. szept. 4. 22:24
 15/19 anonim ***** válasza:
7%

#14


"Extra helyes" nők sincsenek itt. :D

2017. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Diavolino44 ***** válasza:
0%
Mondjuk ebbe van, valami, mert en azert nrm ismerkedek itt mert az eddigi kepcserek alapjan a csajok nem tul vonzoak itt...
2017. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát mutatnék képet a kétkedőknek, de nem fogok. Amúgy én se láttam képet itt egy lány kivételével senkiről, de ő nem volt olyan szép, inkább félig romának mondanám. De azért tuti vannak szép nők is nem kis számban, mert a nőket érdekelheti ez a kategória, bármilyen dögösek is. Viszont egy nagyon vonzó pasit nem tudok elképzelni, hogy a gyakori felnőtt párkapcsolatokra jár fel. Sőt, ismerek valakit, évekkel ezelőtt gyakorizott. Nem volt vonzó 18-buszon évesen. Most 27, már egy 2-3 éve nagyon vonzó pali, és jé, nem is jár a gyakorira évek óta.
2017. szept. 5. 00:17
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, te nagyon ostoba vagy. Én találkoztam már innen kb. 15 emberrel és normális, átlagos emberek voltak. Röhejes, hogy itt bizonygatod, hogy ide zömében szép lányok meg ronda pasik írogatnak. Szerintem vagy te becsülöd nagyon túl magad vagy neked van fura szemléleted, hogy valaki vagy szép lehet vagy ronda vagy mindkettő.
2017. szept. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lorem Ipsum, ember legyen a talpán, aki ilyenkor tulipánt visz. :)


Kérdező, nem vagy te kicsit nagyképű?

2017. szept. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!