Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szokás manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szokás manapság egy férfinak udvarolni a nőnek, csak egy kicsikét is? És miért várja el némely férfi hogy egy nő fusson utána?

Figyelt kérdés
Férfivélemény érdekelne :)
2017. szept. 11. 20:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

8.

Akkor ezek szerint engem nem gondolt komoly kapcsolatra XD

Pedig soha nem adtam felé olyan jeleket, hogy ne vegyen komolyan és még ő rinyált, hogy nincs megbízható nő. Akkor kérdem ki egy megbízható nő?

Igen, ezt is gondolhatjuk, ha nem dobjuk szét a lábainkat, akkor talál olyat, aki elsőre megteszi. Akkor kár is egy ilyen férfiért...férfi, ez nem férfi.

2017. szept. 11. 22:11
 12/23 A kérdező kommentje:

9.

Jól mondtad!

2017. szept. 11. 22:11
 13/23 anonim ***** válasza:
Hiába bokolok meg próbáltam közeledni eddig kiszemelteimhez, szinte az összes letojt. Ha egy csaj mai világba akar valamit úgy is jelzi, csak annak érdemes udvarolni, esetleg megteszi ő. Ha egy nő nem küld jeleket felesleges az udvarlás, annak úgy se jövök be, akár még csillagokat is lehozhatnám neki. 23F
2017. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem 1920 van hanem 2017.

Ahogy én látom elég sok a figyelem-(figyelmesség?)éhes nő, ők rendszeresen el is várják hogy körüludvarolják őket. De pontosan ugyanolyan külső-belső tulajdonságú lányokkal össze lehet jönni mindenfajta felesleges kör nélkül is, akkor minek ezek az ezeréves begyepesedett szokások? Eszembe sem jutna hetekig koslatni valaki után aki hercegnőt játszik, az eddigi barátnőimmel 2-3 találkozó után egy párt alkottunk.

Még valami: nem lesz attól értékesebb senki, hogy küzdeni kellett érte és nem lesz értéktelenebb az, aki esetleg gyorsabban "megadja magát".

2017. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem várom el. Csak annyit várok, hogy adjon a nő is egyértelmű jelet, hogy örül az udvarlásnak.


Egyébként az utóbbi 2 évben csak azokból lett valami, ahol meguntam éppen a randizást, és nem udvaroltam, nem nyomultam. Ilyenkor majd megőrültek, hogy felhívják magukra a figyelmet.


Ha viszont én udvaroltam, én léptem rögtön az elején, akkor mindig gyors lepattintás jött.


Szóval visszakérdezek, miért csak akkor érdekli a nőket egy férfi, ha az nem veszi észre őket, különben nem kell.

2017. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem udvaroltak még a klasszik értelemben.

Első randin ha tetszettünk egymásnak akkor csókolóztunk és onnantól kezdve jártunk.

Voltak fiúk (mindenki ismerte egymást vagy 100-an a törzshelyünkön), választottam egyet és jártunk.

Amikor a két ember nem tudta elsőre eldönteni, hogy akarják-e egymást, akkor mi azt úgy hívtuk, hogy "kavarognak". A randevú szót nem is használtuk soha

27N

2017. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16 vagyok, csak azért írtam ezt le, hogy nem feltétlenül csak manapság nem szokás
2017. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyébként kifejezetten az az udvarlós típus vagyok, első randim még egy csókot sem szoktam erőltetni, és azt veszem észre, hogy a nőknek ez nem jön be. Én nem hiszem, hogy változni fogok már, de egy biztos, ma nagyon nem erre van kereslet.
2017. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk az udvarlás abból a korból való, ahol már azért választhattak a fiatalok, de azért kettesben még nem találkozhattak és gárdedámok kíséretében találkozhattak.

Utána qrva volt az, akinek nem kellett udvarolni.


Ma teljesen szabad a pálya, mindenki azt teszi amit akar. Lehet, hogy a nők is vadászok, és egyáltalán nem igénylik az udvarlást, csak ez furcsa, mert anyáink idejében az ilyen még qrva volt.


Szóval lehet, hogy ez a normális rend és a gyerekeink számára már teljesen normális lesz ez az "új felállás".

2017. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem mai fiatal vagyok, elmúltam 35, de szerintem ez ettől még hülyeség. Mi az, hogy az udvarlása kiment a divatból? Persze, akkor ment ki, ha nem akarunk csodálkozni, hogy egy fél éves kapcsolat már rekord.


Az udvarlásnak nem csak az a szerepe, hogy a nő végre szét tegye a lábát, hanem az is, hogy megismert a másikat, hogy rágyere, hogy illeték e egymáshoz, és nem csak rögtön bele a közepébe, mert nincs gardedam, így lehet.


Attól, hogy lehet az első randin dugni anélkül, hogy a vezetéknevét ismernéd még nem biztos, hogy ez a szerencsés út (hídról is le lehet ugrani... ott sincs senki aki megakadályoz, mégsem olyan progresszív dolog)


F

2017. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!