Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nő otthagyta a napköziben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő otthagyta a napköziben zárásig a gyerekét, hogy velem legyen, szexelhessen. Eléggé elment a kedvem tőle, szerinted jogosan?

Figyelt kérdés

Én 32 vagyok, ő 34 és van egy nyolc éves kisfia. A harmadik randink délután volt, amin először sétáltunk, aztán fagyiztunk, majd ittunk egy-egy pohár bort és felmentünk hozzá, miután mondta hogy egyedül van.


Szexeltünk párszor, aztán este hatkor látja a telefonján, ami némítva volt, hogy már többször hívták a suliból, hogy már a portás vigyáz a srácra, mert mindenki hazament. És akkor mondta, hogy "hoppá" és felöltöztünk, elköszöntünk egymástól és ő ment a gyerekéért, én pedig haza. Azt hittem az apuka vagy nagyszülő megy ma érte, vagy ilyesmi. (Amik gyakran előfordulnak, szerencsére nem maradt egyedül a gyerekkel azt mondta.)


Na ez most eléggé elvette a kedvem a vele való ismerkedéstől. A randikon pedig olyan jókat beszélgettünk, jól megértettük egymást.


2017. szept. 19. 12:11
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon helyes, mielőbb szakíts vele, legalább van esélye normális férit megismerni.
2017. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
37%
Micsoda bűn!! Meg kéne kövezni!!! Mennyi becsületes felelőségtudatos ember gyűlt itt össze. 8 éves és nem csecsemő. Nem a kocsmában maradt hanem a suliban , ahol az egész napját töltötte.Mindenki hibázhat és hobázik is, csk nem látja be.
2017. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
29%
7: mint ahogy írtam, addig amíg nincs gyereked, addig kérlek ne oktass ki senkit sem, hogy milyen a tökéletes gyerek nevelés!
2017. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez azért gáz. Nekem is elment volna tőle a kedvem.


Én egyszer az oviban maradtam az utolsó, vártam anyukámat és nem jött-nem jött... Már ott sírtam, hogy biztos elfelejtett, itthagyott egyedül, miért nem jön már?? Baleset érte??

Igaz, kisebb voltam, de tudom milyen érzés. Máig nem tudom miért késett, de ha arra gondolok, hogy ő vígan szexelget, amíg én kétségbeesetten sírok, hogy a szeretett anyukám miért nem jön értem... Hát elég rossz belegondolni. (Valószínűleg meló miatt késett, de az az érzés amit akkor éltem át máig bennem van.)


Szóval lehet csak a másik oldal rossz emléke, de én elég nagyot csalódnék a nőben.

2017. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
44%
Milyen jol itelkezik mind,akinek nincs gyereke:) persze ha egesz du a gyerekerol beszelt volna es szex kozben azt listazza h mit kell venni a suliba,akkor azert abrandultal vna ki,igaz? ha rendszeresen ilyet csinal,elitelendo,de ha vegre egyszer jol erezte magat es elszaladt az ido 18oraig (!!!!) Jezusoooom,akkor bocsanatos bun.Hidd el ezt a sajat fia is igy gondolja.Emberek vagyunk.
2017. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
66%

Szentté ne avassuk anyukát egyből?!


Nekem a kicsi ovis volt, a nagy sulis, mikor válás után elkezdtem randizgatni.

Soha nem felejtettem volna őket a napköziben. Nem arról van szó, hogy zárásig ott maradt, hanem zárás után!

Igenis meg KELL oldani, hogy vagy valaki elhozza, vagy akkor randizni, ha nem kell időre menni a gyerekért.

Egy 8 éves pedig igenis kisgyerek! El tudom képzelni, hogy kétségbe volt esve, hogy ő ott maradt és mindenki elment. :(

Attól, hogy szeretné magát újra nőnek érezni, még vannak kötelességei.


Kérdező: megértelek. Nem jó előjel.

2017. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
23%
Én is volt hogy ott maradtam mert nem tudtak időben jönni értem. Nem gondoltam hogy biztos örökre itt hagytak, vagy meghaltak. Szerintem ez beteges, hogy EGY alkalom miatt megy a k urvázás meg a gyűlölködés. Remélem majd a kardotokba sőltök, amikor veletek is megesik egy ilyen.
2017. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
79%
szerintem arra gondolhatott, hogy úgyis elmész fél perc alatt, az meg még belefért volna
2017. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is vannak gyerekeim,sosem fordult ilyen elo, de amikor egyedulallo voltam,nekem nem volt segitsegem.Apuka masik varosban,nagyszulok nem repestek a gyerekfelvigyazasert,egyedul kellett megoldanom.Szerintem csak a szerencsen mult h velem nem tortent hasonlo,ha masert nem,hat ugy h egy allasinterju elhuzodott.Nem akartam szentte avatni de azert igy elitelni valakit egyetlen tetteert...
2017. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is van gyerekem, és én igenis elítélem. Eleve nem feledkezek meg a gyerekről egy kósza kufirc miatt. Nem halkítom le a telefonomat, mert bármi lehet. Egy állásinterjút ne keverjünk össze azzal, hogy anyuka harmadszor is terpeszt valakinek. 7 éves a nagyobbik fiam és igen, ő még kisgyerek, elég laza anya vagyok, de ez nálam kiveri a biztosítékot.
2017. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!