Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nő otthagyta a napköziben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő otthagyta a napköziben zárásig a gyerekét, hogy velem legyen, szexelhessen. Eléggé elment a kedvem tőle, szerinted jogosan?

Figyelt kérdés

Én 32 vagyok, ő 34 és van egy nyolc éves kisfia. A harmadik randink délután volt, amin először sétáltunk, aztán fagyiztunk, majd ittunk egy-egy pohár bort és felmentünk hozzá, miután mondta hogy egyedül van.


Szexeltünk párszor, aztán este hatkor látja a telefonján, ami némítva volt, hogy már többször hívták a suliból, hogy már a portás vigyáz a srácra, mert mindenki hazament. És akkor mondta, hogy "hoppá" és felöltöztünk, elköszöntünk egymástól és ő ment a gyerekéért, én pedig haza. Azt hittem az apuka vagy nagyszülő megy ma érte, vagy ilyesmi. (Amik gyakran előfordulnak, szerencsére nem maradt egyedül a gyerekkel azt mondta.)


Na ez most eléggé elvette a kedvem a vele való ismerkedéstől. A randikon pedig olyan jókat beszélgettünk, jól megértettük egymást.


2017. szept. 19. 12:11
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
57%
Főleg ha nem tudja mi van az anyjával, ugye utolsó? Mert szerinted 8 évesen nem aggódik mikor nem érnek oda érte a megszokott időben? Anya egyszer nem ért oda értem időben mert lekéste a buszt, telefonja akkoriban még nem volt, szólni se tudott. Én a lelkem kizokogtam, azt hittem baja esett, mivel még sosem csinált ilyet. Ennek már 20 éve de még mindig élénken él bennem. Én akkor 7 éves voltam.
2017. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
32%
40# Én még az első oldalon leírtam, hogy én is voltam már utolsó és egyáltalán nem rémlik, hogy kétségbeesetten bőgtem volna 8-9 évesen, hogy hol van az anyám. Erre lepontoztak vadul a turbóanyukák XD Anyámmal a kapcsolatunk mellesleg tökéletes, nem úgy, mint néhány olyan embernek akiknek a szülei görcsösen próbáltak mindig mindenben tökéletesek lenni, majd ezt természetesen a gyerektől is elvárták amint kinőtte a kisgyerekkort és azóta is csak az megy, hogy ők tökéletes szülők voltak mindig, és azóta is azok és a (felnőtt) gyerek hallgasson csak rájuk mindenben mert ők jobban tudják.
2017. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Skorpió87 ***** válasza:
40%
Majd akkor ítélkezz, mikor az Apuka felfedezi a kiléted...Egyébként, ha a nő csak szexre kell, akkor nem értem, hogy a magánélete ilyen szinten miért zavar. Elvette a szex az eszét, de úgy látom a tiédet is...
2017. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Skorpió87 ***** válasza:
18-as válaszoló: Hát ez hatalmas volt :D Jót nevettem. Köszi :D
2017. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Eddig biztos gyorstüzelőkkel találkozott és úgy tervezte az ídőt, aztán amikor nem így lett, már nem volt mit tenni. Akkor mit szoltál volna , ha kivont kardal faképnél hagy féluton.
2017. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Azért az vicces hogy az itteni nők szerint természetes hogy egy numera miatt elfelejtkezünk a saját gyerekünkről...a nagy mintaanyák. Bezzeg ha a sztori fordított lenne, hogy a pasinak kellett volna a gyerekéért menni, a sárga földig lehordtátok volna...
2017. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Azért itt kíváncsi lennék a 46 játékosból kinek van gyereke?????

Mert akinek nincs az kussoljon!

2017. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!