Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nő otthagyta a napköziben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő otthagyta a napköziben zárásig a gyerekét, hogy velem legyen, szexelhessen. Eléggé elment a kedvem tőle, szerinted jogosan?

Figyelt kérdés

Én 32 vagyok, ő 34 és van egy nyolc éves kisfia. A harmadik randink délután volt, amin először sétáltunk, aztán fagyiztunk, majd ittunk egy-egy pohár bort és felmentünk hozzá, miután mondta hogy egyedül van.


Szexeltünk párszor, aztán este hatkor látja a telefonján, ami némítva volt, hogy már többször hívták a suliból, hogy már a portás vigyáz a srácra, mert mindenki hazament. És akkor mondta, hogy "hoppá" és felöltöztünk, elköszöntünk egymástól és ő ment a gyerekéért, én pedig haza. Azt hittem az apuka vagy nagyszülő megy ma érte, vagy ilyesmi. (Amik gyakran előfordulnak, szerencsére nem maradt egyedül a gyerekkel azt mondta.)


Na ez most eléggé elvette a kedvem a vele való ismerkedéstől. A randikon pedig olyan jókat beszélgettünk, jól megértettük egymást.


2017. szept. 19. 12:11
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
55%

De, igenis elítélem! Majd ha elfelejtettem egyszer is, hogy elhozzam a gyerekemet, akkor jövök hamut szórni a fejemre.


Láttam én is olyat, amikor az ovis korú gyereket ott felejtette anyuka a Tescoban, és mi vártunk vele egy órát, mire észrevette. A kicsi azt nem tudta megmondani, hol lakik. Biztos azért, mert sokat foglalkozik vele anyuka, csak egyszer rossz napja volt.


Megdöbbentő, hogy ilyen sokan tekintik természetesnek, hogy az anya elfelejtkezik a gyermekéről. :(

Ugye, nektek nincs?

2017. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat!


Mindentől függetlenül: Nem harmadszor terpeszett nekem, hanem ez volt a harmadik randevúnk 2 hét alatt, mióta először találkoztunk és most feküdtünk le egymással először.

2017. szept. 19. 19:44
 23/47 anonim ***** válasza:
33%

22.

Úgy értettem, hogy aznap terpesztett neked háromszor.

2017. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként vicces, hogy akinek van gyereke és átérzi a dolgot és elítéli, azt lepontozzák. A gyereket reggel fél 8-ra vitte iskolába, szerencsétlen már 10 órája ott szenvedett. A portás próbál telefonálni, hogy mégis mi történhetett, dugó, baleset stb., de nem tudja elérni, gondolom meg se fordult a fejében, hogy anyuka még le is némítja a telefont, hogy kufirc közben ne zavarják. Egy dolog késni és egy másik így megfeledkezni a gyerekről.
2017. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
31%
Fú, nem lennék az ítélkezők gyereke. Ismerek ilyen turbóanyukát, szerencsétlen gyereke is full frusztrált, hogy semmi lazaság nincs az anyjában. Gondolom ti is macinaciban, kócos hajjal jártok a gyerekért, csakhogy TUTI odaérjetek már 15:45-re a porta elé, nehogy véletlenül várnia kelljen a gyereknek, aztán szúrós szemmel figyelitek, melyik gyerekekért nem jöttek még a szülők, hogy aztán értekezleten jól méricskélhessétek őket XD
2017. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
64%

25.

Nem mackóba járok a gyerekért, dolgozom is mellettük, nem foglalkozom más anyukákkal, jóban vagyok velük. A gyerekeim nem frusztráltak, az apukájukkal elég lazán neveljük. De tudod amikor vár engem és kéri, hogy én legyek az első, hát a szívem szakadna meg, hogy egy numera fontosabb, mint ő. Bár a párommal jó a szexuális életünk, úgyhogy lehet csak nem tudom, hogy milyen kiéhezve lenni. Amúgy anyuka akkor is hanyatt tudta volna vágni magát, amikor épp apuka vagy a nagyszülők vigyáznak a gyerekre.

2017. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
74%
Azoknak akik szerint ez normális: Ahhoz mit szólnátok ha mondjuk a ti volt férjetek felejtené az iskolában a gyereket mert egy nővel szexel? Akkor is azt mondanátok hogy joga van hozzá meg előfordul az ilyen? Arra nem gondoltok hogy a gyerek hogy meg lehetett ijedve, mert senki nem érte el az anyját? Gondolhatta hogy súlyos baleset érte vagy meghalt.
2017. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
65%
25ös, én meg az ilyen felelőtlen anyák gyereke nem lennék.
2017. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
27%
27# Ne halmozd már a szituációkat :DDD A kérdésben szereplő nő egyedülálló. Ha a férjem más nővel szexel akkor ott vége a sztorinak, emellett bőven eltörpülne, hogy mellesleg a gyereket is elfelejtette. Egyébként meg ha a gyerek apja is gyakran megy a gyerekért, akkor őt miért nem érte el például a portás? :))) Ne kenjünk már mindent az anyára, mikor két szülője van a gyereknek. Lehet az apja is épp egy nővel volt? JA BOCS GONDOLOM NEKI SZABAD.
2017. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
75%
UTolsó, kérlek fuss neki még egyszer az irományomnak. A kérdés úgy szólt, akkor mit tennétek ha a ti VOLT férjetek csinálná ugyan ezt a gyerekkel mialatt nála van.
2017. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!