Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bdsm-et kedvelő lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm-et kedvelő lányok miért hazudják h van párjuk es miért olyan válogatósak?

Figyelt kérdés

#hazugság #lehúzás #nemakarsemmit
2017. szept. 20. 21:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Na és ha nyitott kapcsolatban él? Az ő dolga.
2017. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
21 tudod h ezért vannak helyek ahol halálra kövezés jár?
2017. szept. 20. 22:03
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

És ez nem ez a hely.

Nem értem miért zavar ,meg egyáltalán mi a fene közöd van hozzá ,ha valaki nyitott kapcsolatban van! Sztm semmi.

Nem írnak visza és. Lépj tovább. Nem vagy nekik szimpi ,ennyi. Az meg nem hiányzik nekik ,hogy írkálj nekik.

Nem vagyok köteles énsem és senkisem válaszolgatni akárkinek.

Ha szimpi lennel ,ugyis írnának.

n25

2017. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Te csak hallgassal nektek senki se szimpi csak az aki alatok tolja az arany budit! Gőgös ribik verszivo piocak
2017. szept. 20. 22:28
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Bolond vagy látom.

Sztm rakd inkább rendbe az életed ,kereshetsz egy szakembert is.

Alattam meg nem kell tolni semmit ,megteremtettem edig is magamnak mindent.

2017. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert van rájuk igény és nem állnak le olyannal,akitől a hideg kirázza őket?
2017. szept. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
91%

Most teged kene megalazni vagy te akarsz masokat?


Ilyen gyoker alakkal, mint te, ne csodalkozz, hogy egyk verziot sem akarja senki.

A bdsm-hez intelligencia, maximalis bizalom es egymas tisztelete kell.


Te inkabb csak egy kis agressziv poccsnek tunsz.

2017. szept. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kezdeni akarnának veled, akkor nem zavarna, ha esetleg ezt nyitott kapcsolatban teszik. Ha ennyire ki vagy éhezve, menj fizetőshöz, aztán lenyugszol, miután lekezelt. :-)
2017. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy a sok szingli fiú, aki ír, annyira szingli, mint ahogy Stevie Wonder sasszemű. Csak az asszony mellett mellékest akar.
2017. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
97%

Az még nem jutott eszedbe, hogy csak téged kerülnek, mert ez a néhány kommented alapján is egy idegbeteg, frusztrált agyhalottnak tűnsz? Biztos minden BDSM-t kedvelő lány vágya, hogy egy beszámíthatatlan szerencsétlenség büntesse őket.


25/F

2017. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!