Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bdsm-et kedvelő lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm-et kedvelő lányok miért hazudják h van párjuk es miért olyan válogatósak?

Figyelt kérdés

#hazugság #lehúzás #nemakarsemmit
2017. szept. 20. 21:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
76%

Bdsm kedvelő nő vagyok. Amikor fenn voltam ilyen tematikájú oldalon, kb 5 perc alatt találtam párt. A megérzésemet használtam. Utána bárki írt (naponta több, mert rögtön rám raboltak mint új szub csajra) egyből hárítottam. A megérzésem nem csalt, hosszú "kapcsolat" lett belőle, bár csak szex és bdsm volt, de nekem pont ő kellett. Utána is találkozgattam pár emberrel, de nem lett belőle semmi, legfeljebb egy jó beszélgetés.

Hogy értsd: nem csak arról van szó, hogy a bdsm-hez intelligencia kell és még egy csomó más dolog amitől meg tudsz bízni a partnerben. Hanem én mint nő, hiába nem vagyok már nagyon fiatal, percek alatt be tudnék szerezni bdsm-hez partnert, akár itt az oldalon is.


És ezt nem menőzésből mondom, hanem hogy értsd: sokkal több dom vagy inkább magát annak képzelő férfi van, mint igazán szub nő aki ezt be is vállalja. Ugyanis mi reszkírozzuk meg hogy egy türelmesebb pszichopata behálóz aztán olyat is csinál amit nagyon nem akarunk. És egyáltalán: az ilyen vágyakat is csak olyannal tudjuk megélni akihez maximálisan tudunk vonzódni stb. Tehát ha rá írsz egy ilyen nőre akár itt, akár más ilyen oldalon, tudnod kell valamit: ha ő egyedül van ilyen vágyakkal, akkor annak oka van.

De a válaszaid alapján amúgy sem érdemelsz egyetlen esélyt sem, mert nem vagy százas.

2017. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a gyöngyszemet azért megosztanám, okulásul, hogy miért olyan válogatósak a bdsm-et kedvelő lányok:


Az üzenet témája: El

Az üzenet szövege: Mehetsz a k%%%a anyádbaa megérzéseiddel! Te nem vagy százas csak p%%%%%ád van de amúgy értéktelen szar vagy


Nos, remélem nem a kérdező volt ekkora surmó, de akár ő akár nem, az ilyen pszichopaták miatt kell extra óvatosnak lenni.

2017. szept. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!