Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdő mérnökként durván 350...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő mérnökként durván 350 ezret kezdtem keresni a csóró egyetemista lét után és valamiért ezerszer könnyebb ismerkedni. Így mit gondoljak a nőkről, a világról?

Figyelt kérdés

Szüleim is szegények, apa karbantartó, anya gyári szalagmunkás, húgom is bolti eladó. Egy közepes méretű vidéki megyeszékhelyről jövök. Szóval egyetemistaként is sokszor a májkrém+zsemle, kollégium, évi egy kézen megszámolható ruhavásárlás, diákhitel nagybani kihasználása volt a jellemző Budapesten, ahol tanultam és most is élek.

Nem nézek ki se rosszul, se viselkedésre nem vagyok lúzer, volt középiskolában egy kétéves kapcsolatom és egyetem alatt is voltam egy lánnyal pár hónapot. De főleg a tanulásra koncentráltam.


Eddig 7 lánnyal szexeltem március óta, mióta dolgozni kezdtem. Közülük kettő volt, akivel összejártam hónapokig is. A legjobb az volt, amikor 3 nap alatt 3 különböző lánnyal szexeltem (a kettő, akikkel összejártam, plusz egy újonnan megismerttel a második randin).

Na és a lényeg, hogy van pénzem szép albérletre jó helyen, márkás ruhákat vettem, kicsivel több pénzt költök a külsőmre és végre meg tudok hívni lányokat randin pl egy-egy drága italra, barátokat ebédre, stb. és még így is félre tudok tenni vagy 100 ezret egy hónapban. (Kocsim nincs, de még nem is akarok. Bringával és BKV-val járok.) Randikon amúgy konkrétan pénzről egyáltalán nem beszélek.


Most meg Tinderen, netes társkeresőn, de párszor már a valóságban is azt látom hogy sokkal könnyebb ismerkednem minden értelemben. És nem lett több szabadidőm, ugyanúgy dolgozom (mint régen tanultam), foglalkozom a családdal, barátokkal.

Tudom lehet ez sokaknak kicsit naivnak tűnik, de tényleg azt gondoltam azért ezen kívül más is számít. Kellemes, békés családi környezetben nőttem fel, barátaim közt sincsenek nagy csajozósak, ilyet eddig a valóságban nem, csak filmekben láttam.

23/f


2017. szept. 21. 11:45
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon szimpatikus vagy kérdező!A mai világban kevés az, aki ennyire normális értékrenddel bír.

Kívánom Neked,hogy találd meg azt a lányt, aki illik Hozzád, és biztos vagyok benne,hogy akad olyan, akire vágysz!

2017. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"Te szerintem valamit nagyon félre értettél. Ezt pont hogy én sem mondom meg."


Nem értettem félre semmit kérdező.Csak éppen leírtam, hogy sosem kérdeztem meg senkitől az ismerkedések alkalmával, mennyi a fizetése.Más szempontok alapján választottam férfit mindig.Bár lehet az én időmben még nem volt ennyire fontos a pénz, mint most a nők egy részének.Én sem tudom, ezért írtam, nem tudom mit is gondolj a nőkről, a világról.

2017. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Rendes tőled, hogy a családodat is támogatni akarod/támogatod. Az külön megragadott, hogy a húgodnak is segíteni akarsz abban, hogy szakmát tanuljon. Én is mérnöknek tanulok és bár elég erős a motivációm, a te példád is megerősített abban, hogy jó irányba haladok. Félreértés ne essék nem a csajok miatt, hanem jó fizetés/lehetőségek miatt. Mielőtt elkezdtem volna az egyetemet dolgoztam egy picit (innen a nagy motiváció)és őszintén szólva akkor, bár tudtam, hogy majd megyek tanulni még is eléggé reménytelennek éreztem a helyzetemet, a fizetésemet pláne. Szóval ez volt az a pillanat, amikor megértettem azokat a nőket, akik a jobb életkörülményekért tehetőseb párt keresnek maguk mellé. Lehet, hogy kicsit megkeseredett vagyok, de én úgy látom, hogy mindennek a világon van egy piaci értéke, a szépségnek, a fiatalságnak,a tudásnak és sajnos a törődésnek, szeretetnek is. Egy vadidegen nem nagyon fog olyan önzetlen szeretettel szeretni, mint anno az első szerelmed vagy a szüleid/testvéred. Szerintem sohasem lehet százszázalékig megbízni másokban, valahogy a legtöbb dolgot az érdekek irányítják és nem tudom azt mondani rá egyértelműen, hogy ez rossz. Tudatosítani kell, hogy probléma esetén magadra számíthatsz. Azt is, hogy milyen igényeid vannak és mit vagy érte hajlandó adni. Az egész kereslet és kínálat, az érzelmi töltet hormonok miatt van, meg azért mert jól esik az önbecsapás, de általában semmi sincs ingyen. Én ez ellen sokáig harcoltam, próbáltam bizonyítgatni, hogy ez nem így van, hogy csak a nagy átlag ilyen. Egy idő után belefáradtam, most már tudomásul veszem azt, hogy hogyan működnek a dolgok és azok szerint a szabályok szerint játszok, amik le vannak fektetve. Az esetek többségében mérlegelek és aszerint döntök. Keresem a nagy szerelmet, de egyre inkább azt gondolom, hogy nem nagyon létezik. Kompromisszumok vannak, üzletek, de az őszinte érzések nagyon nagyon ritkák. Bár az is elképzelhető, hogy egyszerűen a negatívnak nagyobb a visszhangja és a sok normális és szerető ember elmegy egymás mellett, megkeményedik és megkeseredik.
2017. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, pedig te ribantz vagy a javából :D
2017. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!