Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdő mérnökként durván 350...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő mérnökként durván 350 ezret kezdtem keresni a csóró egyetemista lét után és valamiért ezerszer könnyebb ismerkedni. Így mit gondoljak a nőkről, a világról?

Figyelt kérdés

Szüleim is szegények, apa karbantartó, anya gyári szalagmunkás, húgom is bolti eladó. Egy közepes méretű vidéki megyeszékhelyről jövök. Szóval egyetemistaként is sokszor a májkrém+zsemle, kollégium, évi egy kézen megszámolható ruhavásárlás, diákhitel nagybani kihasználása volt a jellemző Budapesten, ahol tanultam és most is élek.

Nem nézek ki se rosszul, se viselkedésre nem vagyok lúzer, volt középiskolában egy kétéves kapcsolatom és egyetem alatt is voltam egy lánnyal pár hónapot. De főleg a tanulásra koncentráltam.


Eddig 7 lánnyal szexeltem március óta, mióta dolgozni kezdtem. Közülük kettő volt, akivel összejártam hónapokig is. A legjobb az volt, amikor 3 nap alatt 3 különböző lánnyal szexeltem (a kettő, akikkel összejártam, plusz egy újonnan megismerttel a második randin).

Na és a lényeg, hogy van pénzem szép albérletre jó helyen, márkás ruhákat vettem, kicsivel több pénzt költök a külsőmre és végre meg tudok hívni lányokat randin pl egy-egy drága italra, barátokat ebédre, stb. és még így is félre tudok tenni vagy 100 ezret egy hónapban. (Kocsim nincs, de még nem is akarok. Bringával és BKV-val járok.) Randikon amúgy konkrétan pénzről egyáltalán nem beszélek.


Most meg Tinderen, netes társkeresőn, de párszor már a valóságban is azt látom hogy sokkal könnyebb ismerkednem minden értelemben. És nem lett több szabadidőm, ugyanúgy dolgozom (mint régen tanultam), foglalkozom a családdal, barátokkal.

Tudom lehet ez sokaknak kicsit naivnak tűnik, de tényleg azt gondoltam azért ezen kívül más is számít. Kellemes, békés családi környezetben nőttem fel, barátaim közt sincsenek nagy csajozósak, ilyet eddig a valóságban nem, csak filmekben láttam.

23/f


2017. szept. 21. 11:45
1 2 3 4 5
 31/44 Sunshinedoll ***** válasza:
16%

WOW, a nőknek fontos és vonzó az anyagi biztonság, és megbízhatóság. Hívjuk a rendőröket, most HOGYAN TISZTELJEK EGY EGÉSZ EMBERCSOPORTOT.


Neked is jobb, hogy van pénzed nem, most akkor én mit gondoljak rólad meg a világról? :DDDD

Tököket növesztettél havi 350ezertől és nem érted, az ezzel járó magabiztosság miért vonzó a nőknek? :DDD

2017. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

31:

"Tudom lehet ez sokaknak kicsit naivnak tűnik, de tényleg azt gondoltam azért ezen kívül más is számít. Kellemes, békés családi környezetben nőttem fel, barátaim közt sincsenek nagy csajozósak, ilyet eddig a valóságban nem, csak filmekben láttam."

2017. szept. 21. 16:44
 33/44 anonim ***** válasza:
44%

Nem az a kérdés, hogy mit gondolj a nőkről, hanem önmagadról hogy vélekedsz? Mert ugye régen a tanulásra koncentráltál és volt egy vagy két kapcsolatod...majd amint pénzed lett, ribbanc lettél és cserélgeted a nőket és csak szexre használod, majd rájuk fogod hogy csak a pénzedért kellesz nekik, bár a randira is bkv-val érkezel és pénzről nem beszélsz nekik. Ha ezek ugyanazok a lányok lennének akik régebben elutasítottak téged, még megérteném, hogy keresel összefüggést, de így az egész nem vall egy diplomás ember értelmes gondolkodására.

Mert ha én most összejövök egy pasival, akinek nincs autója és meghív egy kávéra, borra, nem beszél az anyagi helyzetéről, akkor is én vagyok a pénzéhes nőszemély, mert ő régen szegény volt és én nem voltam vele, de honnan lettem volna ha akkor nem is ismertem?


Neked túlságosan fontos a pénz, és most ezt vetíted rá a nőkre. Azon kívül gyanús, hogy eleve a gyorsan megdönthető kategóriában válogatsz, de olyan erényeket vársz el tőlük amikkel azok a lányok rendelkeznek akikre te nem akarod az idődet vesztegetni mert még nem akarod lekötni magad. És talán nem is néznek ki annyira jól, igaz?

2017. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Régebben nem ismerkedtem szinte egyáltalán. Nem utasítottak el a nők, mert nem volt kinek. Neten nem voltam fent keresni, személyesen pedig kevés nő volt a közelemben.


Szerintem nem nagy dolog, hogy valakinek Budapesten nincs kocsija és BKV-val vagy bicajjal jár 23 évesen. Biztos rengeteg férfi van még, aki úgy szexel sokat, hogy nincs kocsija. Ez most negatívum nálad, te ezt úgy írtad?


A nők ezekben nagyon ott vannak: A húgom tudta gond nélkül, mi az a Mustang ruhamárka. Miközben nekem gőzöm sincs ilyenekről: A Takko-ba vagy a New Yorkerbe jártam mindig akciók idején, de feltűnt neki, aki eladóként keveset keres, hogy rajtam egy kb 20 ezer forintos póló van, miközben NORMÁLIS FÉRFI SZEMMEL hidd el ezek nem látszanak és nem érdekelnek. Nekem a tükörbe nézve magamra ugyanaz egy 2 ezer mint egy 20 ezer forintos póló. De a nők valahogy meglátják.


"Azon kívül gyanús, hogy eleve a gyorsan megdönthető kategóriában válogatsz, de olyan erényeket vársz el tőlük amikkel azok a lányok rendelkeznek akikre te nem akarod az idődet vesztegetni mert még nem akarod lekötni magad"

Szart sem tudsz rólam. Volt olyan lány, akivel egy hónapot vártam a szexre az első randitól számítva (és kb 6-7 randit). Egy időszakban nem csak egy lánnyal randizom. Nem tudsz a fejemben olvasni, nem tudsz rólam mindent, ezért ne feltételezz semmit, csak tudd amit mondtam és kérdezz ha tudni akarsz valamit. Én ugyanígy állok majd hozzád, ígérem. Minden lánnyal ismerkedem, akik vonzóak nekem.

A 2 éves kapcsolatomban is lefeküdtünk a barátnőmmel 1 hónap ismerkedés után még középiskolában, mindketten szüzen, pedig ő volt életem eddigi legnagyobb szerelme. Két felnőtt embernek meg pláne nem kell várnia hónapokat az első szexig.


Egy férfi nem lehet ribi, mert a férfinak ezerszeresen meg kell küzdenie a szexért, punciért egy hozzá hasonló ugyanolyan kinézetű nőhöz képest. Te még ha átlagos nő is vagy, ha odamennél az utcán 10 férfihoz hogy van-e kedve dugni, akkor találnál biztos valakit akár már ma este is. A férfiak nem.

Magamat idézem:

"Mert kapcsolatban most nem elkötelezett férfi vagyok és jól esik a szép nőkkel való szex, főleg így fiatalon, amikor heti 10-15 menet lazán menne, ha lenne kivel. Aki két barátnőm és szerelmem volt, velük is állandóan... Most meg itt ez a sok, számomra csinos csaj..."


Nagyon sok mindent írtál, remélem a legtöbbre válaszoltam.

2017. szept. 21. 17:33
 35/44 anonim ***** válasza:
44%

Írsz magadról valamit, amiből mi következtetéseket vonunk le, hogy válaszolni tudjunk, majd te itt hőbörögsz hogy szart sem tudunk rólad. Az ember arra reagál amit lát, nem tudom, kivel mire hány hetet vártál és nem is hat meg különösebben. Azért nincsenek férfi ribik, mert a férfiaknak nehezebb csajozni? Látszik hogy a diplomádat vagy vetted, vagy manapság tényleg nem cucc megszerezni egyet. Pont mint egy pasit nekünk, szerinted :-)

Az a ribi aki csak a szexért szexel, érzelmek nélkül is akár. Ez vagy te. No, menjünk tovább.

Igen, vannak lányok akik otthon vannak ruha márkákban,bámulatos hogy diplomásként ezeket kergeted, de hát neked ez kell. A te gondolkodásmódoddal van baj, és hiába erőlködsz, te nem nagyon fogsz normális lányt találni, ha mégis, kincsként őrizd. Ugyanis a te esetedben neked belsőleg, értelmileg nagyon felfelé kell keresgélned ahhoz amire vágysz, és ugye saját bevallásotok szerint ez nem megy nektek. Persze fel is nőhetsz, meg is komolyodhatsz, de ez befektetett munkát igényel. A döntés a tiéd. Az általánosítás látom már megy, most akkor lépj tovább...

2017. szept. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Olyat írtál, ami nem igaz. Nem, nem a gyorsan megdönthető kategóirából válogatok. Minden csajjal ismerkedem, akit vonzónak találok.


Nem "vannak lányok, akik otthon vannak a ruhamárkákban", hanem a legtöbb lány otthon van bennük. Sokkal több lány, mint fiú. Ez egy állításom, ennyi. De ez még önmagában semmi rosszat nem hordoz. A nőket jobban érdekli a divat, az öltözködés és még ha egy nő nem is jár ruhát vásárolni és plázázni hetente, akkor is jobban adnak magukra is külsőre átlagban a férfiaknál. Ezért.


A "nőj fel" duma az, amivel a férfiakat próbálják megszégyeníteni, akik élveznék az életet. 23 éves vagyok és majd olyan 30 éves korom körül fogok családot alapítani. Kipróbáltam már milyen a párkapcsolat, voltam szerelmes, de most jók az alkalmi kapcsolatok, a szeretők vagy hogy egy időszakban több nővel. Ettől érzem jól magam.

2017. szept. 22. 11:37
 37/44 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a problémád?
2017. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Leírtam a leírásban és azóta kétszer is, hogy miért tettem fel ezt a kérdést.


"Így mit gondoljak a nőkről, a világról?"


"Tudom lehet ez sokaknak kicsit naivnak tűnik, de tényleg azt gondoltam azért ezen kívül más is számít. Kellemes, békés családi környezetben nőttem fel, barátaim közt sincsenek nagy csajozósak, ilyet eddig a valóságban nem, csak filmekben láttam."


Kultúrsokk. Vagy hogy mondjam még? Szerintem ezek a leírások is elég érthetőek. Kb mintha egy hollywoodi filmbe csöppentem volna. Nekem ez a világ most pont olyan hihetetlen, mintha hirtelen UFO-k támadnák meg a Földet vagy kapnék egy időgépet. Ilyeneket eddig csak filmekben láttam és konkrétan nem is hittem hogy azokon kívül létezhet.

2017. szept. 22. 14:19
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

De magadtól te teljesen képtelen vagy felfogni, hogy azt vonzod be ami jelenleg te magad is vagy? Miért a nőket akarod megítélni azért amit te is csinálsz és amire vágysz is? Miért tőlünk kérsz megerősítést arra, hogy általánosíts, vagy kollektíven sóhajtozzunk, hogy milyenek ezek a csúnya nők? Itt sajnáltatod magad, hogy milyen rosszak vagyunk, hogy leszólunk téged (nőj fel) amikor te csak ki akarod élni magad. Akkor ugyanezért miért szólod meg a lányokat? Ők is ott vannak agyilag ahol te, össze illetek.

Ami meg azt illetik hogy te nem a könnyen megkapható lányok közül válogatsz: hét hónap alatt hét lány? Menjél már, egy igényes lánnyal el sem jutsz az ágyig 1-2 hónap alatt, ha kiderül is hogy nem működik a dolog, az kb 3 hónap....áh, hagyjuk. Élvezd a kultúrsokkot és ne ítéld meg az egész női nemet azért, mert te csak ezeket a lányokat vagy képes megkörnyékezni.

2017. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az előző írja: nem kicsit vagy álszent. Cserélgeted a nőket, egyszerre több lánnyal kavarsz, kijelented, hogy neked ez így jó, közben meg sipákolsz, hogy mivé lett a világ. A világot te is alakítod. Másrészt meg szépen eltervezted, hogy 30 éves korodig hajtod a nőket, aztán meg majd átállítasz egy kapcsolót és jön a boldog családi élet. Szerintem ez nem így működik. Ha így folytatod, addigra olyan kiégett, belefásult leszel, hogy még ha találsz is egy rendes lányt, nem fogod tudni értékelni.
2017. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!