Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdő mérnökként durván 350...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő mérnökként durván 350 ezret kezdtem keresni a csóró egyetemista lét után és valamiért ezerszer könnyebb ismerkedni. Így mit gondoljak a nőkről, a világról?

Figyelt kérdés

Szüleim is szegények, apa karbantartó, anya gyári szalagmunkás, húgom is bolti eladó. Egy közepes méretű vidéki megyeszékhelyről jövök. Szóval egyetemistaként is sokszor a májkrém+zsemle, kollégium, évi egy kézen megszámolható ruhavásárlás, diákhitel nagybani kihasználása volt a jellemző Budapesten, ahol tanultam és most is élek.

Nem nézek ki se rosszul, se viselkedésre nem vagyok lúzer, volt középiskolában egy kétéves kapcsolatom és egyetem alatt is voltam egy lánnyal pár hónapot. De főleg a tanulásra koncentráltam.


Eddig 7 lánnyal szexeltem március óta, mióta dolgozni kezdtem. Közülük kettő volt, akivel összejártam hónapokig is. A legjobb az volt, amikor 3 nap alatt 3 különböző lánnyal szexeltem (a kettő, akikkel összejártam, plusz egy újonnan megismerttel a második randin).

Na és a lényeg, hogy van pénzem szép albérletre jó helyen, márkás ruhákat vettem, kicsivel több pénzt költök a külsőmre és végre meg tudok hívni lányokat randin pl egy-egy drága italra, barátokat ebédre, stb. és még így is félre tudok tenni vagy 100 ezret egy hónapban. (Kocsim nincs, de még nem is akarok. Bringával és BKV-val járok.) Randikon amúgy konkrétan pénzről egyáltalán nem beszélek.


Most meg Tinderen, netes társkeresőn, de párszor már a valóságban is azt látom hogy sokkal könnyebb ismerkednem minden értelemben. És nem lett több szabadidőm, ugyanúgy dolgozom (mint régen tanultam), foglalkozom a családdal, barátokkal.

Tudom lehet ez sokaknak kicsit naivnak tűnik, de tényleg azt gondoltam azért ezen kívül más is számít. Kellemes, békés családi környezetben nőttem fel, barátaim közt sincsenek nagy csajozósak, ilyet eddig a valóságban nem, csak filmekben láttam.

23/f


2017. szept. 21. 11:45
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Amikre érdemes, azokra válaszoltam.


4:

Te szerintem valamit nagyon félre értettél. Ezt pont hogy én sem mondom meg.


5:

Egysíkúnak tűnik a válasz, nyitott vagyok más véleményekre, de mégis ez felé hajlok, amit te is mondasz.


6:

De hát amik ki vannak téve fényképek, azon is látszik hogy jobban öltözött vagyok már, szebb a háttér is.

Mondtam hogy pénzről nem beszélek, de azért az egy ismerkedéskor meg nyilván szóba kerül hamar két ember között, hogy most már nem koleszos egyetemista vagyok, hanem mérnökként dolgozom.


7:

Mert kapcsolatban nem elkötelezett férfi vagyok és jól esik a szép nőkkel való szex, főleg így fiatalon, amikor heti 10-15 menet lazán menne, ha lenne kivel. Aki két barátnőm és szerelmem volt, velük is állandóan... Most meg itt ez a sok, számomra csinos csaj...


8:

Igen, ezt BME-s haverom már mondta :D


9:

TUDOM HOGY VANNAK NŐK, AKIK NEM A PÉNZRE MENNEK. De azt is látom, hogy vannak akik igen. Tömérdek. És ami furább, hogy nem tudom hogy találjam meg azokat, akik nem. Tudom, hogy a korábbi két lány azért szeretett, amilyen ember voltam. De most megint költözzek szegényesebb helyre, öltözzek visszafogottabban hogy ismét olyat találjak? Érted biztos amire gondolok


11:

Boldogít, de azért nem annyira. El tudnám verni az egész fizetésem hülyeségekre, ha akarnám. (A munkában a főnököm pl 800 ezret keres és azt mondják elba ssza az egészet, nincs is félretett pénze)

Pl szeretném majd befizetni a szüleimet egy külföldi nyaralásra, amikor ráérnek. Vagy a húgomnak segíteni hogyha akar, akkor kezdjen el ő is tanulni valamit (akár OKJ-t, FOSZ-t), ha szeretne. Erre jó a pénz, nem arra, hogy drága kocsit vegyek.


12:

Manapság ugyanannyit dolgozom, mint amennyit régen tanultam. Nem lett több szabadidőm.

"Miért lenne a pénz a mozgatórugó?"

Mert nagyon drága, jó ruhákba öltözködöm; mert nagyon jó helyen lakom (aminek már csak ha a környékét mondom, akkor aki budapesti az tudja hogy mit jelent); mert annyi pénzt költök a külsőm ápolására, amit sok ember nem engedhet meg magának és ennek látszik is az eredménye.


15:

Tudom, hogy a BME jobb hely, színvonalasabb, mint az Óbudai. De én az Óbudaira, a suliba 2013-2016 között jártam. Tavaly ősz óta már csak a gyakorlatot és a szakdogát csináltam most év elejéig. És így is találtam egész jó munkát.


16:

Nem lettem se beszédesebb, se jobb dumásabb. Értem amit te is és mások mondanak, de én ezt annyira nem érzem magamon. Mélyen sok értelemben a mai napig egy visszafogottabb és az élet bizonyos területein önbizalomhiányos embernek tartom magam.


18:

Amiket felvetettél dolgokat, itt vannak a többieknek való válaszokban.


19:

Nettó. Villamosmérnökként végeztem, a munkahelyem pedig Kőbányán van egy hatalmas ipari parkban. (Az ottani vasútállomás gyalog is közel van). Céget meg max privátban, csak neked.


---

"Boldogabb, magabiztosabb énemre buknak." Ezt többen is írták. Nem érzem, hogy annyira más ember lennék ebben. Enyhén csendesebb, visszafogottabb vagyok. Múltkor volt egy randim, amin a lány csókolt meg engem!

Vagy így is, úgy is, most kötözködés nélkül mondom, akkor a pénz engem is megváltoztathatott? (csak próbálok "open-minded" lenni).

2017. szept. 21. 12:42
 22/44 anonim ***** válasza:
0%

Legalább veszed a lapot, és tudod a különbséget

Én voltam a BME-s cikizgetősöd :D

Te kis büfészakos :D

2017. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
48%
#20-asra is válaszolj, érdekelne engem is a dolog, nálam se igazán jön ki. Pesten 350k az kb annyi, hogy megélsz. Puccoskodni rohadtul nem elég.
2017. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
A kisugárzásodra baromi nagy hatással van, hogy jó munkád és egyensbe jött életed van. Ezt magadon nem veszed észre, de másnak sokkal jobban tetszel. Hiszen magabiztosabb vagy, boldogabb, pozitívabb a kisugárzásod. Itt az anyagi helyzeted nem az ő hozzáállásukat változtatta meg, hanem a tiédet. Még akkor is, ha te magadon nem veszed észre.
2017. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

23:

Privátban megírtam ezt neked is és a 20-as válaszolónak is.

2017. szept. 21. 12:52
 26/44 anonim ***** válasza:

Kisugárzásod jobb ha elégedett vagy a mostani életeddel. Ezt könnyű észrevenni, nem véletlen. hogy amikor jó passzban vagy akkor bevonzol mindent, amikor rosszban, akkor meg sorra történnek rossz dolgok.

Talán ha nem drága italokat kérnél a lányoknak és nem puccos helyre ülnél be, nagyon az esélye, hogy nem fogsz aranyásód kifogni. Aki egy bolti ásványvíz miatt is baromira hálás, az nem a pénzed miatt szeret.

2017. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

24: Jó lenne valami ilyenben hinni, de szkeptikus vagyok.


26: Biztos ez a múltam miatt is van, de nálam mást jelent a drága, mint szerintem sokótoknál, akik budapestiek alapból (vidéken nem csak kevesebbet keresnek az emberek, de pl a szórakozóhelyek is olcsóbbak) vagy középosztálybeli családban nőttek fel.


Nálam egy 1500 forintos koktél már drága. Egy 300 ft/dl bor drága. Egy 500 ft korsó sör már drága. (Ezek amiket örülök hogy rossz érzés nélkül kifizethetek, bőven van rá pénzem.) Nem BP belvárosának legdrágább, legelőkelőbb helyeire viszem a nőket és nem estélyiben megyünk. Randin főleg sétálni szeretek (főleg a Duna parton), aztán beülni valami kis csendesebb, visszafogottabb (de még szép, igényes) helyre, ahol tudunk egymás mellett ülve kettesben beszélgetni egy ital mellett zavartalanul.

2017. szept. 21. 13:11
 28/44 anonim ***** válasza:
A külső nagyon sokat számít. Az egy kézen megszámolható éves ruhavásárlás és a márkás, drága ruhák között van különbség a megjelenésedben, és persze hozzájönnek az illatszerek, mert ezt is írod. A magabiztosságodat már nem is említem, többen megtették előttem.
2017. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenek a magyar "nők".
2017. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
62%

Kinek írnál inkább?


Ugyanaz a lány, én, csak önbizalomhiányos, fekete ruhákban jár, lógós gatyákban, szinte olyan bő felsőkben, hogy férfipólónak néz ki. Állandóan lefele néz, nem mosolyog.


Vagy egy mosolygós kedves lány, akinek nyitott a tekintete és színes ruhákat hord. (google Jess Day New Girl)


Most persze mindenki azt írja majd, hogy nekik az emos építőmunkás lány kellene. De én jobban érzem magam így. Nem márkásak a ruháim, csak elmentem egy tanfolyamra, és szereztem önbizalmat. Ez pasiknál is működik. Nézd meg az átalakító show-kat. Mindenki magabiztosabb, ha kihozza magából, amit tud.

2017. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!