Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak, ezt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek egy lánnyal, jól elvagytok..de egy idő után mikor tudjátok, hogy több is lehetne belőle szóval akár kapcsolat is (pl. Csókolóztok az egyik randi alkalmával). Akkor elkezditek a lányt lesz*rni a beszélgetések során.. nem úgy írtok mint előtte, ritkábban válaszoltok annak ellenére is hogy fent vagytok meg ha válaszoltok akkor is ilyen lerázó stílusban teszitek meg.
2017. okt. 23. 22:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

velem is pont ezt csinálják :C randiztunk és utána még jól elvoltunk, csetflörtöltünk meg minden és most már nem is akar válaszolni és teljesen össze vagyok törve

az nem igaz,hogy bunkó mármint a randin tök aranyos és udvarias volt

nem értek semmit

2017. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem az elso talalkozasrol beszeltem, hanem mar a tobb talalkozas utani viselkedesrol.
2017. okt. 23. 22:56
 13/30 anonim ***** válasza:
Ha kedves lett volna akkor leirom hogy ne haragudj gyonyorű vagy de más világot jàrunk de engem ugyanugy kihasználtak mint ahogy én csak felszínes voltam
2017. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
22:56 Ugyanigy vagyok en is:(
2017. okt. 23. 22:57
 15/30 anonim ***** válasza:
61%
Leírok egy dolgot érzékeny férfi vagyok éreztem hohy csak punci vakarónak kellenék és nem szeret a hölgy akkor bszok válaszolni
2017. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt látom, hogy a csaj elvárja tőlem a "küzdést" meg az "udvarlást", akkor lelépek, várja csak :D
2017. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Valószínűleg randizgatott veled, mert jól elvoltatok. Nem voltál neki teljesen közömbös, de nem is igazán akart téged. Nem tudta eldönteni. Aztán csókolóztatok is, ami valljuk be az emberek 80%-ának nem jelent hatalmas dolgokat és életükben akár több tucat emberrel megteszik.

Esetleg amikor látta, hogy nem igazán akar téged kapcsolatra, úgy gondolhatta, hogy néhány dugás erejéig nem lennél olyan rossz neki.

És mivel sem barátnőjének nem akar és a dugásra sem sok kilátás van így ellaposodott a kapcsolat.


Szerintem ennyi lehet az egész. Bár én nem voltam ott.


Ismerős a helyzet számomra, bár én annyival másabb vagyok ezen a téren, hogy megmondom a szándékaimat. Ha kapcsolatot lehet belőle csinálni és akarom akkor az lesz. Ha csak dugást látok belőle akkor azt is felvázolom. És, ha ezekből semmit sem akkor megmondom, hogy részemről tárgytalan.

2017. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%

Igaz nem vagyok férfi, de akkor is azt gondolom, hogy ez a te baromságod.

Eleve mikor már komolyra fordulna a dolog valakivel, többet találkozunk stb mi a francnak írkáljak neki naphosszat? Majd ha találkozunk megbeszéljük. Minél komolyabb a kapcsolat, annál kevesebb az írkálás. Attól, hogy egy pasi nem úgy ír, hogy "jajj egyetlen édes drága szerelmetes bogárkám" még ugyan úgy érdekled. De nem lehet mindig nyáladzani. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy állandóan romantikázni kell. Tudni kell ugyan úgy beszélgetni, mint 2 átlag ember, akik nincsenek kapcsolatban. Mint két barát. Nem kell állandóan a másikon lógni. A valódi kapcsolatok nem olyanok mint a filmekben, a randizás sem olyan.

2017. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Így van 18-as. Persze feltételezve, hogy felnőtt párkapcsolatról van szó, ahogy a kategória megkívánná.
2017. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Uristen, egy szoval sem mondtam ilyesmit.

Nem a nyalas szovegek zavarnak.

Hanem ha egy alap tortenetet is meselek vagy kerdezek,akkoris lesza*rom stilusban erkezik a valasz kesobb.

2017. okt. 23. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!