Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak, ezt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek egy lánnyal, jól elvagytok..de egy idő után mikor tudjátok, hogy több is lehetne belőle szóval akár kapcsolat is (pl. Csókolóztok az egyik randi alkalmával). Akkor elkezditek a lányt lesz*rni a beszélgetések során.. nem úgy írtok mint előtte, ritkábban válaszoltok annak ellenére is hogy fent vagytok meg ha válaszoltok akkor is ilyen lerázó stílusban teszitek meg.
2017. okt. 23. 22:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
És mégis mit takar a "leszarom stílus"? Mert szerintem írásban ezt pont nem lehet eldönteni. Amúgy sem lehet a párom minden kis sztorijára lelkesedni. Mindenkinek van élete, vannak gondjai. Nem feltétlenül fogok 100%-ban lelkesedni azért, hogy elmeséli, hogy ma a haverjával ivott egy kávét és tök jót beszélgettek. Nem tudom, milyen választ várnál egy tök alap sztorira. Mi is megbeszéljük párommal minden nap, hogy na ez meg ez történt, de elintézzük egy "na az tök jó"-val vagy ilyesmi. Ez nem azt jelenti, hogy leszarjuk, dehát istenem mit írjak rá, egy 100 szavas esszét?
2017. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
21 Ne hurrogd le. Én értem amit mondasz és jó is, de lehet, hogy nem csak ezeket veszé félvállról a srác. Simán leheh, hogy tényleg nem akar tőle már szinte semmit, csak nem közli.
2017. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Jó de minden egyes srác akivel randizik? Vagy lehet én vagyok túl pozitív a férfiakat illetően, de ennyi érdektelen pasi csak nem lehet..
2017. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Én sose csináltam ilyet. :) De fordítva igaz volt... Mégse csesztetem a lányokat. :)
2017. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Persze ha nem szeret de szüksége van rám akkor nem fleázok
2017. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
15 voltam
2017. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Minden ember másért. Kérdezd meg tőlük ha ezt tapasztalod. Itt is láthattál pár ovi kapitányt, akik azt hiszik ésszerűen viselkednek.
2017. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen általánosításokat... keress mást, nem mindenki ilyen.
2017. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nézd, ez a "sztori" téma egy régi probléma. A fiúk/férfiak nagy része egyszerűen nem olyan agyilag, hogy hogy folyamatosan sztorikra figyeljenek. Egy férfival sokkal kevesebb sztorit fogsz tudni megbeszélni, mint pl. egy barátnővel. Én pl. szeretek nőkkel beszélgetni, de ha borul az egyensúly a párbeszédben, és csak mesél, kikészülök. Értem hogy fontos neki, szeretné elmondani, de fáj 20 percen vagy egy órán át egy számomra nem igazán fontos történetre odafigyelni. Ezzel nem akarok semmi rosszat mondani vagy feltételezni rólad, meg nőkről sem általában, csak próbálom elmondani milyen belülről a másik oldal. 33F
2017. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
a legvalószínűbb h talált "jobbat" tőled és inkább arra koncentrál
2017. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!