Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy napig nem írtam neki, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy napig nem írtam neki, és már nem akar randit. Én rontottam el, vagy ennyit is ér?

Figyelt kérdés
Kb 10 napig irogattam egy lánnyal, akivel holnap lett volna egy randim. Tegnap nem írtam rá mert sok dolgom volt + elegem lett abból, hogy mindig én kezdemenyezem a beszélgetést, úgy voltam vele hogy majd ír, ha akar. Nem írt. Na rairtam, hogy akkor holnap találkozunk e és azt írta hogy hát hívta a mamája hogy nem e aludna nála és mivel nem írtam, így elutazott. Az írásából azt olvasom ki hogy megsértődött. Tényleg én kellett volna minden nap rairnom ? Ha tényleg akart volna találkozni, akkor simán írt volna, vagy azt mondta volna a rokonának hogy nem ér rá, vagy megkérdezett volna nem ? Akkor én rontottam el, vagy a lány ennyit is ér? Lányok, ti mit tettetek volna ?
2017. nov. 10. 21:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ugye hogy? :D Most aztán már ne durcázzatok, hanem randizzatok! Ha már nekem nem jön össze, másnak sikerüljön! A szerelem szép. (A kommunikáció meg hasznos.)
2017. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!