Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy napig nem írtam neki, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy napig nem írtam neki, és már nem akar randit. Én rontottam el, vagy ennyit is ér?

Figyelt kérdés
Kb 10 napig irogattam egy lánnyal, akivel holnap lett volna egy randim. Tegnap nem írtam rá mert sok dolgom volt + elegem lett abból, hogy mindig én kezdemenyezem a beszélgetést, úgy voltam vele hogy majd ír, ha akar. Nem írt. Na rairtam, hogy akkor holnap találkozunk e és azt írta hogy hát hívta a mamája hogy nem e aludna nála és mivel nem írtam, így elutazott. Az írásából azt olvasom ki hogy megsértődött. Tényleg én kellett volna minden nap rairnom ? Ha tényleg akart volna találkozni, akkor simán írt volna, vagy azt mondta volna a rokonának hogy nem ér rá, vagy megkérdezett volna nem ? Akkor én rontottam el, vagy a lány ennyit is ér? Lányok, ti mit tettetek volna ?
2017. nov. 10. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne is legyél túl rámászós (nehéz megtalálni az egyensúlyt, tudom). Ezek szerint annyira halálosan azért nem ragaszkodott ahhoz hogy randizzon veled. Ne vedd rossz néven, de könnyen lehet hogy más fiú is van a láthatáron.


De mindegy, legyünk bizakodóak hogy nem csak lerázni akar. Kérdezd meg tőle hogy van-e kedve halasztani, és utána randizni. Baj nem lehet belőle, hajrá!

2017. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és én már a maszekoknál írtam,hogy aki mindig várja,hogy én írjak,ne akarjon tőlem órát.

Hagyjad a csajt,agyilag egy bölcsis szintjét nem üti meg.

2017. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy szarul esett neki hogy nem írtam. Én elmondtam neki hogy egész nap dolgom volt, meg hogy ő is írhatott volna bármikor, majd lerazott egy jolvannal. Na se baj, legalább tudom hogy nem vesztettem semmit.
2017. nov. 10. 22:29
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem "el nem rontottad", sem "ennyit is ér", egyszerűen elbeszéltetek egymás mellett. Te nem mondtad meg neki, hogy szeretnéd, ha ő is keresne téged, ő meg nem mondta meg, hogy ha nem fixáljátok le a randit biztosra, akkor elutazna. Ha nem megy ki a fejedből a lány, akkor hívd el megint. Szerintem ő fog keresni amúgy.
2017. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Őszinten szólva én azt hittem, hogy fix a randi
2017. nov. 11. 01:24
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

A kérdésedből nem derült ki, hogy fix-e. Azt mondtad neki, hogy szombaton iksz órakor itt és itt találkozunk? Vagy hogy "akkor szombaton"? Szerintem ez még nem annyira fix, hogy ne a (nálad jóval régebb óta ismert) szülőt válassza a programra.


Te is bedurcáztál meg ő is, elbeszélés egymás mellett, ahogy mondtam, szerintem ennyi belefér.


Rövid ismeretség után, mikor egyik fél se tudja, hogy mit mondjon, hogy el ne szúrja, ezen semmi meglepő nincs. Ezért szoktam pofázni itt azt, hogy az iskolákban a rigómezei csata mellett tanítani kéne a párkapcsolatok kialakítását is.

2017. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

És ilyen élőlényekkel élek egy területen. Fúj..

Te is csak kicsit vagy jobb. Te meg akkora kretén vagy, komolyan elgondolkodtál, hogy te rontottad-e el, mikor egy beképzeltség hercegnőjével beszéltél másfél hétig.

2017. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a "mamája" valójában egy veled párhuzamosan nyomuló másik pasi volt, aki szintén randira hívta, és egyszerűen beelőzött.
2017. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A nők tipikusan nagyon hangulatemberek. Nem szimpatikus, de ez van. Néha ezért szeretjük őket.


Rossz ötlet volt, hogy pont az utolsó előtti nap változtattál. Ez elbizonytalanította. Egyébként se érdekelted különösebben, de ez találkozás után változhatott volna. Tényleg lehet, hogy másik fiú is volt a képben, de ez még mindig nem jelenti azt, hogy ne veled jött volna össze, ha tényleg találkoztok.

2017. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
#14 igazad volt. Ő keresett meg :)
2017. nov. 11. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!