Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy férfinak úgy van menyasszonya, hogy előtte fél évvel még másik nővel szexelt?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy ismerősömmel, szingli voltam, azt mondta ő is az.

Eltelt fél év, véletlenül összefutottunk a városban és beszéltünk pár szót.

Azt mondta menyasszonya van. Nagyon meglepődtem, felhoztam, hogy megcsalta őt velem. Ő azt mondta, hogy már nagyon régóta ismerte a menyasszonyát, de mikor velem kalandja volt, akkor még csak kavartak egymással.

Úgy adta elő, mintha ez így normális, erkölcsös, természetes dolog lenne.

Szerintem nagyon durva, hogy menyasszonya van, de féléve még velem feküdt le.


25 év körül vagyunk "mindhárman"



2017. nov. 20. 08:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

És az mondjuk nem jutott az eszecskédbe, hogy a csaj addig távolságtartóbb volt, nem akart addig komolyat?


Magyarul addig jó voltál te is pl, hogy dugjatok, de neki az a nő kell.


Persze csak gondolom, de úgy adja magát a dolog...

2017. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Mert a kapcsolat elején voltak, ami nem volt akkor stabil. Nem azt mondta, legalábbis a leírásod alapján, hogy régóta szerelmes a menyasszonyába, hanem hogy régóta ismeri. Eleinte kavart vele, veled és lehet másokkal is, de vele megtalálták a közös hangot, lezárta a többi nő ügyét, és összejöttek. Az eljegyzést korainak tartom, de én nagyon óvatos vagyok ilyen téren, így nem tudom, az mennyire normális.

De párom az én kezemet is meg akarja kérni, már másfél éve, úgy, hogy 2 éve együtt vagyunk (csak tiszteletben tartja, hogy én szeretnék előtte együtt élni legalább fél évig, de inkább egy évig, ezért vár még vele). Szóval vannak, akik már ennyi idő után eldöntik, és kitartanak a döntésük mellett.

2017. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#11. de igen, akkor viszont a csaj részéről nem értem hogy lehet ez a fiú a vőlegénye ilyen gyorsan. eleinte (vagy sokáig) távolságtartó volt, maximum fél év múlva (mert ugye senki nem állítja, hogy pont másnap jöttek össze, miután a srác velem szexelt... az is lehet, hogy 1-2 hónappal később!)
2017. dec. 1. 17:40
 14/30 A kérdező kommentje:
#12. így lehet szerintem is, hogy másokkal is kavart, vele nem volt stabil.
2017. dec. 1. 17:41
 15/30 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.


Tekintve, hogy te magad írtad ezt:"Ő azt mondta, hogy már nagyon régóta ismerte a menyasszonyát, de mikor velem kalandja volt, akkor még csak kavartak egymással. "


-nem gondoltam, hogy még egyszer le kellene írnom a nyilvánvalót... Igen, kavartak közben is, csak a csaj nem vette komolyan.

Leírta a 12-es is. Én azért nem ismételtem a dolgot, mert ezzel te már a kérdésed feltevésekor is elvileg tisztában voltál.

2017. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

De az eljegyzést én is nagyon korainak tartom egy ilyen hirtelen lezárás után. ( bár én is óvatos típus vagyok)


Mindegy, ők tuják. Én is furcsállom az ilyen hamar tett nagy lépéseket ( az ilyenek nagyobb eséllyel benne lesznek a 10-ből 7 válás statisztikájába, egészen pontosan amikor a házasság ut

án 2 éven belül történnek.. De majd kiderül.)

ÉS ez nem rosszindulat, nyilván, hiszen nem ismerem egyiket sem meg nem érdekel, csak esélylatolgatás.

2017. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Még is mit problémázol? Én, 26 voltam, volt barátnőm, volt egy másik, akivel néha össze jöttünk szexre. Jött egy harmadik nő a semmiből. Vele is lefeküdtem. Majd mondtam neki, van még másik két nő. Kérdezte, még is, mit akarok? Mondtam, csak is őt. Nem telt el két hónap, tudtuk, házasság lesz belőle:) Ez már nagyon rég volt és még mai napig szeretjük egymást. Van mikor azonnal érzi az ember, nem kell tovább keresgélni.
2017. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#15. Miért kell valakinek minden kérdésnél kötözködnie?

11.20.-án írtam ki, ma csak sietve kiemeltem, nem néztem át mennyit írtam le a sztoriból

2017. dec. 1. 20:46
 19/30 A kérdező kommentje:

Ha ez igaz, szerintem is esélyes, hogy válás lesz belőle, de ez annyira kapkodásnak tűnik a részükről, hogy arra is gondoltam, hogy a srác így akart lekoptatni engem, ezzel a kamu dumával, mikor összefutottunk.

Erről a feltételezésről mit gondoltok?

2017. dec. 1. 20:53
 20/30 anonim ***** válasza:
19: nehezen tudom elképzelni, hogy egy férfi menyasszonnyal viccelődjön vagy azzal akarjon lekoptatni. Amúgyis férfiak szerintem egyenesebbek lekoptatáskor, nem találnak ki körmönfont magyarázatokat, minthogy mindjárt megházasodom.
2017. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!