Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel vagy csajjal most mindegy,hogy hívjuk őket.Már vagy 2 hete körül levelezünk vagy tünk már nem is tudom kedves normális rendesnek ismertem meg így de gondoltam azért személyes találkozó legyen minél előbb mert ugye úgy látja meg az ember a dolgokat,mert tényleg egy idő múlva személytelen lesz ha csak levelezget az ember és ellaposodik.Na a lényeg elméletileg szimpatikus voltam neki örült,hogy írtam meg ő is kíváncsi rám,minden nap írtam neki ő minden nap válaszolt egészen mostanáig ugye neke hét elején van mindig két szabadnapja de első nap azt mondta körmöshöz megy második nap meg a kutyát viszi állatorvoshoz,mondom ok nekem jó a jövőhét is randira,mondta i,hogy oké akkor majd kitalálunk egy randi helyet,mondom oké.Na a lényeg vasárnap este óta egy deka választ sem írt pedig most is minden nap írtam neki.Most komolyan ezt kell csinálni?Félnek egy lehetséges kapcsolattól vagy mi lehet?Elméletileg élete párját keresné.

2017. nov. 22. 10:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos, hogy nő.
2017. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
"Ismerkedtem egy nővel vagy csajjal most mindegy,hogy hívjuk őket." Anyád biztosan örül neked.
2017. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Na igen.

A "csaj" az a cigány lány.

2017. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

ma 11:12


Pont erre törekedtem én is,hogy ne húzzuk a levelezést mert személytelenné válik a dolog.

2017. nov. 22. 13:06
 15/20 A kérdező kommentje:

ma 11:25


De még ha nem is olyan szép akkor is annyi pasi veszi körül?Elméletileg volt egy kapcsolata ami 7 évig tartott szóval nem kicsapongós,elméletileg.

2017. nov. 22. 13:07
 16/20 A kérdező kommentje:

ma 11:33


Sajnos ez nem olyan könnyű :(

2017. nov. 22. 13:08
 17/20 A kérdező kommentje:

ma 12:03


Mondjuk lehet 50-50% így látatlanban de ezen a társkeresőn még aki eddig nőnek adta ki magát az nő is volt.

2017. nov. 22. 13:09
 18/20 anonim ***** válasza:
Én speciel senkivel nem csinálom ezt,csak az éretlen,buta emberek játszadoznak így.Az a megfejtés,hogy el kell engedni.
2017. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz szép alatt, de ha vékony vagy látszólag kislányos ha helyes aranyos ha huncut ha tekintélyt parancsoló bevállalós ha van kisugárzása akkor simán lehet.


11:25

2017. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

ma 20:10


Figyelj a szépség relatív dolog kinek mi ez a csaj 155cm telt bár mindenkinek van ilyen meg olyan fotója is volt ami régebbi vagy természetesebb gyors fotó vagyis azt akarom mondani mindenkinek van előnyös meg előnytelen fotója,azt tudom,hogy a társkereső fo

2017. nov. 22. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!