Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellene hogy zavarjon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene hogy zavarjon hogy mással is ismerkedik?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején tartok, biztosan tudom hogy mással is találkozgat, de nincsen úgy senkije. Én különösebben nem akarok kiakadni rajta....jó persze nem esik jól. Szerintetek hülyeség úgy tennem mintha nem tudnám, és ha esetleg komolyabbra fordul, akkor is csinálja csak akkor felhozni neki?

2017. nov. 22. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Neked kell eldönteni, mikor ér arra a szintre a kapcsolatotok, amikor mást már nem tűrsz meg.
2017. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert én vallom azt, hogy egyszerre egy emberrel kellene ismerkedni...
2017. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Én férfiként egyszerre csak egy nőre tudok, akarok fókuszálni. Meg sem tudnám osztani a figyelmemet, időmet egynél többre. Fura világ, fura emberekkel...jó másodhegedűs szerepet! 🙃
2017. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Én is ebben a helyzetben vagyok pont.

Kicsit olyan, mintha több ember közül "válogatna".

2017. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Hogy néz ki a TI kapcsolatotok?

Biztató?

...és erről ő is tud?


Mert ha ez mind határozott IGEN, akkor nem illik mással ismerkedni.

Viszont, ha kétséges...

2017. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok es hogy alltok egymassal? Az viszonylag koran kiderul.
2017. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Felejtő ha jót akarsz senkinek nem kivánm azt a megaláztatást semmibevevést amin én már többször is végig mentem..

Ugy voltam vele mint te..

Szívemet lelkemet kitettem érte.

Cserébe elhitette velem hogy szeret majd egyszer csak gondolt egyet bevette a lesz*rom tablettát és más kellett neki én meg vegyem észre magam h le vagyok sz...


Aztán nagyvonalúan közölte különösebb magyarázat nélkül..

Az

2017. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ismerkedés során a lányok néha eljátsszák azt, hogy többé nem válaszolnak, és elérhetetlenek lesznek.

Ez előfordulhat akkor is, ha már a fiú azt hiszi, hogy régóta együtt járnak.

Ezért kérdeztem, hogy hogyan haladtok? És ezt ő mennyire tudja?

Nem válaszoltál rá.

2017. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én azt hittem jól haladunk ezt neki is mondtam, meg beszéltünk róla. De ugy tűnik a másik jobb volt.
2017. nov. 23. 11:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, akkor ezt beszéld meg vele.

Kérdezd meg, hogy szerinte melyik lány a jobb... lehet, hogy megmondja. De ha nem, akkor is látni fogod rajta.


Aztán mondd el neki, hogy szerinted már elég közel vagytok ahhoz, hogy más lányt ne keressen... vagy hogy csak őt keresse. Amelyik jobban tetszik neki.

2017. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!