Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellene hogy zavarjon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene hogy zavarjon hogy mással is ismerkedik?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején tartok, biztosan tudom hogy mással is találkozgat, de nincsen úgy senkije. Én különösebben nem akarok kiakadni rajta....jó persze nem esik jól. Szerintetek hülyeség úgy tennem mintha nem tudnám, és ha esetleg komolyabbra fordul, akkor is csinálja csak akkor felhozni neki?

2017. nov. 22. 11:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az ilyen helyzeteket nőként mivel én sem ismerkedek több emberrel. El szoktam mondani, hogy vagy adunk egymásnak esélyt, hogy megismerjük egymást vagy akkor keresgéljen továbbra is. Szerintem ezt ha jó egy randi akkor a második, harmadiknál már fel szoktam hozni. Annyi idő alatt el kell tudni dönteni, hogy érdemes-e energiát belefektetni, vagy annyira nem fogott meg a másik. Ha utóbbi akkor a másik idejét sem szabad húzni. Ha előbbi, akkor meg ne keresgéljen.
2017. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Így van de van akibe nem szorul ennyi értelem vagy bátorság, vagy inkább bevállalja így és egy lesz a 100-ból de rossz esetben sohasem első.
2017. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!