Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoznátok vele úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok vele úgy, hogy nem kameráztatok előtte?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfival már hónapok óta,tulajdonképpen munkakapcsolat,de úgy néz ki,hogy ebből randi lesz,mert eléggé kezdünk egymásba bonyolódni.


Képeket már láttunk,telefonálunk sokat,skype chat,

facebook, viber,rendszeresen.



Találkoznátok úgy, hogy nem volt webcamera?

Én igen,de kíváncsi vagyok mások véleményére is.



Köszi


32 N

33 F


2017. nov. 22. 21:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

szerintem is igazad van.


csak egyszer már megjártam.

Volt egy pasi,akivel szintén neten ismerkedtem meg,minden klappolt,hónapokon át (külföldi),képek,teló,viber,whatsappp,facebook,minden,dde ragaszkodott ahhoz,hogy webcamerázzunk,mert ő anélkül nem találkozik velem.



Én is utálom a webkamerát,mert hasonló okokból,mint te,de még bele is mentem volna,viszont annyira erőltette ezt a dolgot,hogy inkább azt mondtam,hogy szia.

Szóval ez egy negatív emlék erről.

2017. nov. 23. 02:11
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez valami fétis?


Nagyon sok internetes randim volt, ezek közül egyetlen nővel videócseteltünk, vele is csak azért, mert utált írni, még azt a 10 mondatot is ami egy randihoz kell. Nem tudom te hol élsz, de rajtad kívül senkinek eszébe nem jut ilyesmi.

2017. nov. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10: neked se sok humorézéked van
2017. nov. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

" Nem tudom te hol élsz, de rajtad kívül senkinek eszébe nem jut ilyesmi."


nem tudom,te hol élsz és ott olvasnak-e,de előző kommentben írtam :

mert az előző pasi ezt kérte !

2017. nov. 23. 04:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!