Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy "életművésszel"?

Figyelt kérdés
Azért írom idézőjelben, mert nem én tartom magam annak, hanem mások szokták rám mondani. Az igazat megvallva szimplán csak arról van szó, hogy nem értek semmihez. Míg mások komoly célokkal, tervekkel mentek egyetemre, én azt se tudtam, hogy egyáltalán hova adtam be a jelentkezést. Végül 2 diplomát is szereztem, de nem azért mert annyira érdekelt volna, hanem csak szimplán szerettem egyetemre járni, jó volt a társaság, jók voltak a bulik, maguk a vizsgák nehezek voltak, de úgy fogtam föl, mint egy társasjátékot, amit meg kell nyerni, kicsit túl is lőttem a célon mert némelyik félévem olyan jól sikerült, hogy komoly ösztöndíjakat is kaptam. Közben a pénzem befektettem különböző vállalkozásokba, de mindenhol csak ilyen csendes társ voltam, aki csak a pénzét adja a dologba. Nem mondom, hogy mindből jól jöttem ki, volt amelyik elúszott, de összességében + jövedelem jött be ezekből, most már egyre nagyobb tételeket tudok visszaforgatni. Közben jó sokat el is szórtam ebből, leginkább finom kajákra és utazásokra, beutaztam elég sok országot, távoli kontinensekre is elmentem. Még egyetem alatt ahogy közeledett a vége, kerestem magamnak egy állást, ami semmittevésből áll, gyakorlatilag ott készültem föl az államvizsgára. Aztán most nézelődök, állásinterjúkra járok, ha netán találok valamit a diplomáimmal, ami nagyon megtetszik és élvezettel csinálnám ,azt el is fogom vállalni, de ha nem, hát akkor maradok a semmittevős melómnál. Összességében úgy élek, mint Marci Hevesen, biztos jövedelmem van, miközben nem értek semmihez és így konkrétan nem is nagyon tettem két fűszálat se keresztbe. Arra vagyok igazából kíváncsi, hogy a lányoknak ez így morálisan mennyire fér bele...? Mert így az ismertségi körömben elég megosztó személyiség vagyok, sokan nagyon bírnak, de vannak akik kifejezetten ellenszenvesek velem a mentalitásom miatt, pedig én soha senkivel nem voltam még ellenséges, mindenkit úgy fogadok el, ahogy van és azt vallom, hogy mindenki abból éljen meg, amiből tud, vagy amihez ért. Én például nem értek semmihez, ezért igyekszem a semmiből megélni.

2017. nov. 24. 14:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Úgy bírom, hogy lányokhoz szól a kérdés, mégis 80%-ban fiúk válaszolnak. A korábbi kérdésemnél is pont ugyanez volt. Szerintem nem attól lesz férfi egy férfi ,hogy halálra dolgozza magát, az erőszaktól meg pláne nem.
2017. nov. 24. 15:04
 12/18 anonim ***** válasza:

Adhatnál tippeket mibe érdemes befektetni, ami így megy. Nekem végig jó ösztöndíjam volt, kb. egy millióval indítottam az életemet a megtakarításaimból, de nem hiszem, hogy bármilyen vállalkozás is sokra menne ennyi pénzzel. Amelyik igen, az meg nem fogja rövidtávon megduplázni a "vagyonom".

Egyébként nem zavarna, de engem idegesítene az állandó semmittevésed otthon, mert ezek szerint egésznap nem csinálsz semmit. Te végeznéd a házimunkát és nevelnéd a gyereket, amíg én dolgozok? Számomra ez fura lenne. Illetve az is kérdéses, hogyha ez a felfelé ívelő befektetősdi egyszer megszakad, akkor mit fogsz magaddal kezdeni? Szerintem jó, ha az ember több lábon áll.

2017. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkora kamu, mint ide Lacháza.
2017. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kell hogy legyen szülői háttered akik segítettek máskülönben az ösztöndíjaidat megélhetésre kellett volna fordítanod vagy talán a szüleid támogatására átadni ha nem tudnak megélni ès nélkülöznek. Szóval igen szerencsés vagy, mert minden könnyen jött az életedben. Hány éves vagy?

26/n

2017. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Igen, a szüleim módos emberek és egyetem alatt még velük laktam egy ideig, de már külön költöztem. Nem az ő pénzükből akarok élni, épp ezért vállaltam munkát is, ami fix a kétesélyes befektetősdi mellett. Meg ez olyan laza meló, hogy ezzel párhuzamosan is tudnék valamit csinálni, úgyhogy nézelődöm is, hátha találok valami hasonlóan lightosat, de semmiképpen nem fogok megszakadni, vagy olyat elvállalni, amit nem szívesen csinálok. Egyébként kisvállalkozásokba szálltam be pár 100 ezer forintokkal, főleg barátok, ismerősök üzleteibe.


26 vagyok.

2017. nov. 24. 15:50
 16/18 anonim ***** válasza:
Férfiként válaszolok, ha nem probléma. Bár nem írtál erről semmit, 26 évesen már biztosan van tapasztalatod, hogy mennyire nyitottak a nők az életstílusodra. Ebben az esetben viszont mi a célja a kérdésednek?
2017. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Élőben van aki nyitott rám, valaki nem, 50-50%, de sokaknak csak a külsőm meg a kisugárzásom miatt jövök be.

Itt viszont ismeretlenül elfogulatlanabbul, nyíltabban tudnak nyilatkozni a nők, hogy mennyire jön be nekik ez az életstílus.

2017. nov. 24. 16:45
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatnál tippet hova fektessek be pár száz ezret és abból lesz járulékos jövedelmem havonta. Ebből mennyi a havi részed úgy kb?
2017. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!