Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja hogy barátja van, ilyenkor mi a legjobb kivágós szöveg, elterelés?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 09:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%

"oké, akkor szia!"

Minden mással (további nyomulás, gagyi "én nem is akartam ám semmit" kifogások) csak nevetségessé teszed magad.

2017. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem ègettted magad itt eleget, szórakozóhelyen is folytatni akarod? :D
2017. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én sok boldogságot szoktam nekik kívánni, és elköszönök.
2017. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

Ez annyira szánalmas :D

Ezen az oldalon is van egy srác, akitől szinte minden nap megkaptam ugyanazt az ismerkedős szöveget (gondolom a napnap egy x intervallumában minden lány hozzászólóra ráír). Egyszer meguntam és válaszoltam neki normálisan, hogy van párom. Erre elkezdett engem oltani, hogy ne gondoljam, hogy ő ismerkedni akar, nem körülöttem forog a világ :D

2017. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
"Jó neked, nekem is van egy pár belőlük" - egy cinikus mosoly társaságában. ;)
2017. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%

Hát ilyen esetben nem fog működni az elterelés, mert:

1) ha igazat mond, akkor valszeg azért mondta, mert nem egy k...a, hogy megcsalja a párját. Ha mégis sikerül behálóznod, veled is ezt fogja csinálni, de az a ritkább

2) soha a büdös életben nem jönne össze veled, mert rondábak vagy elviselhetetlennek tart, csak azért jön a barátomvan dumával, mert sok pasas ezt az egyet tartja egyedül elfogadható érvnek... mert ha megmondja, hogy "nem tetszel", akkor sok pasas utána kezdi savazni, hogy "nagy a pofád, hótt ocsmány vagy"


A részemről amúgy erről sosem szoktam hazudni, tehát akkor , ha ezt mondom, így is van. Ha meg ezek után megpróbál terelni, nemcsak kikosaraztam, hanem el is vágta magát nálam mindörökre, hogy ennyire nem tartja tiszteletben egy párkapcsolat szentségét és ennyire szabadosnak tart.

2017. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kell semmiféle kivágás vagy elterelés. A "Rendben, akkor szia" bőven megteszi.

Ez így, ilyen formában minden előfeltevésetek ellenére nem kudarc, hanem egy korrekt viselkedés, ami után a lányban egy pozitív kép marad rólatok. Sőtért számít, ha esetleg azért ez, hogy később a lány hogyan adja tovább a történetet, akkor a korrekt tudomásulvétellel indultok jó esélyekkel, nem mindenféle nyilvánvaló hazugságokkal vagy a lány sértegetésével.

2017. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor és hogyan mondja. Simán lehet csak teszt is, hogy meg tud-e ingatni. Vagy esetleg van ugyan valami pasifélesége, de már full szr a kapcsolat és simán kilépne belőle.
2017. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon egysíkúan látjátok ezt a kérdést, fiatalok! Mit jelent az, hogy a csajnak barátja van? Hogy jár valakivel?

Vizsgáljuk meg ezt a dolgot közelebbről. Ugye az nem kérdés, hogy a fiatalok nem feltétlenül azért járnak valakivel, mert őrült módon szerelmesek, hanem azért, mert:

jobb kettesben, mint egyedül;

az osztályban már mindenkinek van barátja , csak nekem nincs;

ez a Béla olyan jóképű csávó, nehogymá' a padtársam elhappolja előlem;

stb.

De még ha szerelmes is a párjába, a szerelemnek nagyon sokféle fokozata létezik! Ezt csak az érzékeli, akinek volt már néhány párkapcsolata. Van akivel nagyon összeillünk, és az egekbe röpít minden vele töltött perc, van, aki boldoggá tud tenni minket, van, akit szeretünk, de nem az igazi, van, akit szeretünk, mert ... mert csak, stb.

Na most tegyük fel, hogy én vagyok az a bizonyos csaj,akinek van barátja. (A Béla...) Ismerkedési szándékkal odajön hozzám egy fiú. Mi történik?

Ha én olyan szerelmes vagyok Bélába, hogy szinte hányingert kapok a gondolattól, hogy valaki más hozzám érjen, felháborodva hajtom el a tagot a halál fa5zára.

Ha én szerelmes vagyok ugyan Bélába, de mondjuk csak 5/10-es fokozaton, akkor sietve közlöm a fiúval, hogy barátom van. Ezzel megvédem magam a további kísértéstől. Igen ám, de este az ágyban, amikor végigperegnek agyamban az aznap történtek, megállok pár percre a fiúnál, elmerengek, hogy vajon milyen lehet, vajon mennyivel másabb, mint Béla, mennyivel figyelmesebb, menyivel szerethetőbb partner, stb. És egy pillanatra már bánom, hogy olyan elutasító voltam vele. Aztán persze győz a józan ész, hiszen nekem barátom van, a Béla. Csakhogy szívügyekben a józan észnek nincs szava! És látom meginogni Béla egyeduralmát. Ha én szerelmes vagyok ugyan Bélába, de mondjuk csak 3/10-es fokozaton, akkor sietve közlöm a fiúval, hogy barátom van. Teszem ezt azért, mert

Béla jobban néz ki

nincs időm/kedvem ismerkedni,

a fiú nem mozdított meg bennem semmit

stb.

Összegezzük:

Az, hogy én mennyire vagyok hűséges a barátomhoz, a Bélához, az nem tőlem függ, hanem a barátomtól, a Bélától. Attól, hogy mennyire tudott engem szerelembe ejteni, és mennyire képes bennem ezt az érzést fenntartani. A hűség ugyanis nem az én tulajdonságom, hanem egy előidézett állapot. Egy állapot, ami miatt a hűség mellett döntök.

Most nézzük meg azt is, mi történik akkor, ha mindenki olyan töketlen, mint az eddig válaszolók, és sietve visszavonulót fújnak, ha közlöm, hogy barátom van. (Tudjátok; a Béla.) Akkor bizony nekem a Bélával kell maradnom, akivel tuti, hogy boldogtalan leszek, mert ha neki nincs riválisa, akkor nem is igyekszik nekem jobban megfelelni, nem is igyekszik fenntartani bennem a szerelem lángját, csak élünk majd egymás mellett. Ő is boldogtalan lesz, mert elmúlik a szerelmem, és nem tudom széppé tenni az életét, mert ő sem tudja azzá tenni az enyémet. 40 felé megcsal majd, és mélységesen csalódunk egymásban. Csak éppen időközben elment mellettünk az élet! Nem tanultuk meg a szerelmet, és már ismerkedni sem vagyunk képesek.

Értitek? Ha képesek vagytok elvenni Béla trónját, meg is KELL tennetek. Mert ezzel teszitek boldoggá őt is, magatokat is, engem is. Ha nem vagytok képesek, akkor Béla a nyerő. Legalábbis a következő próbatételig. Mert mindig lesz következő! Még az én 56 éves feleségemet is sokszor próbálják elcsábítani! Megszerezni sokkal könnyebb valakit, mint megtartani. Ha én nem vagyok a topon, ha nem vagyok legalább a feleségemnek maga tökély, akkor megnézhetem magam! Ehhez viszont fejlődni kell. Tanulni, hogyan tudom széppé tenni a párom életét. Tanulni, hogyan tudok neki annyit adni, amennyit senki más nem képes. (És itt természetesen nem az anyagiakra gondolok.)

2017. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek (kivéve azzal, hogy egy szerelmes nő durván elhajt minden közeledést - eddig mindig pont ők reagáltak a legjobban, főleg a házasok, és értékelték, hogy odamentem hozzájuk; persze ilyenkor nincs helye nyomulásnak).
2017. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!