Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja hogy barátja van, ilyenkor mi a legjobb kivágós szöveg, elterelés?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 09:36
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nem konstruktív válaszokra számítottam, álszentek vagyunk egy kicsit:)de azért van itt ami hasznos is lehet.

Red Vixen válasza:

"Rendben, köszönöm, hogy figyelmeztettél."


10. válasza:

Nekem pedig kutyám/macskám.


Consciousness válasza:

"Jó neked, nekem is van egy pár belőlük" - egy cinikus mosoly társaságában. ;)


De Miquel válasza több mint hasznos motivációt ad hogy úgymond ne a töketlenek sorába álljak :)


Köszönöm szépen !!

2017. dec. 13. 10:18
 22/28 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem az ötletem erre talán a következő lenne


"Boldoggá tesz téged ?"

Amennyiben a kérdésen elgondolkozik akkor lehet esély 'a trónt' elfoglalni :)

2017. dec. 13. 10:25
 23/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem jó megközelítés, kedves 22-es. Hiba lenne a csajok logikájára hagyatkozni, amikor őket az érzéseik irányítják. Azokra kell hatni!
2017. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%
Engem nagyon-nagyon sértene, ha valaki annak ellenére, hogy elutasítom, mivel van párom, tovább nyomul. Mert vagy nem hiszi el, amit mondok, vagy nem érdekli, vagy értetlen. Az első esetben miafsznak kezdeményez, ha utána szavahihetetlennek tart, a másodikban menjen a p..ba, hogy leszrja, amit mondtam, ha meg értetlen, az csak simán felbsz.
2017. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Vigyed haza,adj neki pènzt.
2018. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Engem is sértene, és sért is, ha nem veszik tudomásul ha azt mondom hogy van barátom. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle, az hogy elsőre tetszett neked a csaj és hozzászóltál, ez nem ciki. Ha azt mondja van barátja, mondd azt hogy milyen szerencsés a barátod, mosolyogj egyet és mondd hogy szia. Semmi ciki nincs abban ha megtetszett külsőre. Jobban meg úgyse ismered még.

Később ha néhány év múlva épp egyikőtöknek se lesz senkije, összefuttok valahol, talán eszébe jut a lánynak hogy neked ő egyszer tetszett egy kicsit, és lazábban fog veled beszélgetni.

2019. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, utolsó, de ez így egy maszlag. Tudod, hány nőnek van barátja, miközben várja az IGAZIT? Én mindig azt mondtam, akit el lehet venni a párjától, azt el is kell venni! Mindenki úgy jár a legjobban. Még az is, akitől elvették a partnert, mert csak abból tud tanulni, hogy máskor mit csináljon másképp, hogy ez ne fordulhasson elő. A feleségem ujján ott csillog a jegygyűrű. Mégis hetente bepróbálkoznak nála, pedig jócskán túllépte az 50-et. És megnézhetném magam, ha nem vigyáznék rá, hogy mg mindig én legyek a szemben az egyetlen férfi a földön.
2019. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
*szemében
2019. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!