Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő elvárja, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő elvárja, hogy én válasszam ki a helyszínt és álljam az egészet?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ezt a maradiságot én azt szeretem, hogy csak találkozunk valahol és eldöntjük hova megyünk. Túl maradi ez a csajt elhìvni dolog, nem 21. századi, mivel már a nők is ugyanolyan életet élhetnek, mint mi nem kell egésznap háziasszonykodniuk, ha dolgozik akkor van egzisztenciája nem szorul rá a meghívásra.

Úgy látom soknak bejön ez én meg nem szeretem ezeket a klasszikus mintákat, és nem szeretem a nemi játszmákat se, hogy azzal kell kimutatni a férfiasságomat, hogy én vagyok köteles elhìvni és nekem kell állnom a cekhet. Az meg ilyenkor le van tojva, hogy legbelül milyen vagyok, mert nem mentem át a felszínesség teszten és emiatt nem vagyok férfi. Ezért szakadt meg egy jó levelezésem, mert ő ragaszkodott ezekhez.

Azt szeretem, ha találkozunk valahol elmegyünk mondjuk egy közeli kávézóba esetleg egy étterembe beszélgetünk egy jót és, ha úgy alakul akkor kifezetem kettőnként, mert itt nem a pénz a lényeg. Csak ne érezzem kötelességnek, hogy a meghívással kell promóznom a férfiasságomat, mert én nem sajnálok kávéra vagy kajára pénzt.


2017. dec. 22. 20:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az apro baromsag, hanem sok ilyen aprosag, es egyes dolgok nagyobb fontossaggal birnak, mint mas dolgok. A celtudatossag pl alap. Randizos idoszakban altalaban az emberek igyekeznek a jo oldalukat mutatni. Ha elso randin azt latom, hogy a masik “jo oldala” a soher, nekem mindegy leszarok mindent, megyunk oda ami epp az utunkba akad gondolkodas, akkor milyen lehet a rossz oldala??? :D
2017. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező meghívni a nőt és egy nőnek se kötelező pont veled randiznia.

Van egy minimum udvariassági szint, amit meg kell lépni.

2017. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
8. Puat-én se preferálom, mégis több csaja volt 1 év alatt, mint nekem 3 év alatt ... Csak tud valamit.
2017. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Én nem bírom a tutyimutyi pasikat, akik úgy akarnak randira hívni, hogy "Mit csinálsz?" meg " Hová menjünk" "Te döntsd el" meg aki a vacsora végén nekiáll számolgatni... Nem öcsém, erőltesd meg magad!

Tervezd meg, nyűgözz le, vigyél el, foglald le az asztalt, nekem már csak annyi dolgom legyen, hogy elkészülök és megjelenek.


Nyilván nekem van egyféle véleményem, neked meg egy másik. A jó dolog ebben az,hogy úgyis lesz olyan csaj, aki beéri a nullánál egy kicsivel többel és elmegy veled randizni úgy is, hogy nem erőlteted meg magad, mert ő egy "modern nő", és úgyis lesz olyan pasi, aki meg engem elvisz egy étterembe, fizet, és elkényeztet meg örömmel eszik muffint a s-ggemből.

2017. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én csak abba a bízok, hogy nem lesz ilyen sok primitív, idegesítő, konzervatív kiskirálylány, mint te vagy. Ez nem tutyi mutyiság te nagyon hülye csak kiállok az emancipáció mellett, arról nem tehetek, hogy a te hülye szüleid ilyen régi módira neveltek és nincs egy saját véleményed se. Végig olvastam még egyszer az írásomat és nem találok egy olyan mondatot se, ami miatt tutyi mutyi lennék, tehát jó lenne, ha megtanulnál minimálisan szöveget értelmezni és ne ilyen felesleges kommenteket idehányni.
2017. dec. 23. 17:21
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs letojva, hogy legbelül milyen vagy.... lehet,hogy te nagyon elégedett vagy magaddal, de pillanatnyilag te nem kellesz senkinek. Ezt látják a legbelülről.
2017. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14-nek: Én is így gondolom. Engem is ezzel nyűgözött le (ma már a vőlegényem). Első randik egyikén asztalt foglalt, és olyan belvárosi étterembe vitt, ahol a pincér a seggem alá tolta a széket. Igen, sokat számít, egy kapcsolat indulásakor a fellépés, és az, hogy látszik, hogy nem csak ténfereg a srác a vakvilágban.
2017. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a 15. válaszod azért eléggé kimutatja az énedet. Nem zavar, hogy egy nővel így beszélsz? Mármint 14-es válasz írójával. Mi az, hogy te nagyon hülye, egy ismeretlen nőnek, még ha egy névtelen fórumon is??? Te jó ég, a faxnak se kellene olyan p...cs, mint te.
2017. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert tudod, lehetsz ilyen kicsinyes p...csfej, és nem kell lenyűgözni egy nőt sem, csak hát....akkor marad a tenyered, és az öt ujjad, ennyi.
2017. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!