Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van a Tindernek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a Tindernek?

Figyelt kérdés

2 hete használom az alkalmazást és az elején tök jónak gondoltam, mert egész szép lányokkal matcheltem, az agyvérzés inkább akkor kezdődött amikor rájuk is írtam. Tehát ha ráírok valakire kreatívan nem "Szia, mizu"-val és ő meg jobbra húzott, akkor miért nem ír vissza?? :DD

pls explain dis



2018. jan. 9. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

az én értelmezésem szerint nem érdemes azon agyalni ha egy csaj nem ír vissza tinderen.


a csajoknak más az egész. van akinek rövid idő alatt összejön +500 match. szerinted minenkinek egyesével válaszolni fog és fenntartani egy normális beszélgetést? nalátod :D


másrészt ha csak tegyük fel napi 10 matche van akkor is mire ráírsz addigra ráíri 4 másik aki lehet jobb pasi nálad vagy lehet viccesebb, szóval nem kell azon túl sokat pörögni ha egy csaj nem ír vissza ;)


21/F

2018. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!