Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 éve férjnél vagyok, de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve férjnél vagyok, de egy ideje beszelgetek egy fiúval akit már 7 éve ismerek . és úgy érzem hogy ő az igazi! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 00:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
A férjed volt a szamár a lo helyett? Most meg kéne a lo mert elvesztette aki eddig megülte. Bravo. :)
2018. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
szégyelld magad!
2018. jan. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
Először arra gondolnék, hogy a srác csak vigasztalódni akar. Másodszor szerintem válj el. Most még fiatal vagy és gyereket sem említettél. Mi tart a férjed mellett? Úgyis csak megcsalod, ha nem ezzel a sráccal, akkor majd a következővel.
2018. jan. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzel semmit a férjed iránt akkor hagyd el, akár UTÁNA összejössz a sráccal, akár nem. Én nem akarnék olyan nővel együtt élni, aki nem szeret, akár a feleségem, akár nem, akár én szeretem, akár nem. Fenntartani egy ilyen házasságot, hát abból nem lesz semmi jó. Remélem gyereketek nincs.
2018. jan. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Andizsuzsi ***** válasza:
Hol beszélgetsz vele?
2018. jan. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Más a beszélgetés és más az együtt élés.
2018. jan. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg anyukadat, hogy mit tegyel. I’m honnan tudjuk, vagy miert is erdekelne?
2018. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha már semmit sem érzed a férjed iránt és úgy gondolod, hogy hiba volt hozzámenned, akkor szerintem ettől a régi-új ismeretségtől függetlenül is megfontolandó a válás. Ha van gyerek, ha nincs.


Viszont abban a pasiban én nem bíznék, aki 7 éve ismer, de csak miután szakított az előző csajával, akkor mozdul rám. Láthatóan nem zavarja a párkapcsolat ténye, mert akkor tiszteletben tartaná a te házasságod is, szóval eddig sem azért nem közeledett (szerintem!!!) mert a maga párkapcsolatát tiszteletben tartotta. Én amondó vagyok, hogy ezzel a pasival lenne egy-két jó éjszakád, esetleg egy rövidebb pár hónapos kis kalandod, aztán dobbantana vagy ő vagy te, mert most csak illúzió, amiben élsz, ha ismered 7 éve tudhattad volna korábban is, hogy ő-e az igazi vagy sem, ennyi idő alatt már megismeri az ember a másikat ennyire. Szóval semmiképpen sem ez a pasi miatt válj, ha válsz, és bár persze, utána meg lehet próbálni vele is a kapcsolatosdit, de nagy reményeket a helyedben nem támasztanék vele szemben.

2018. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Buriné ***** válasza:
69%
Igazuk van a férfiaknak.esküszöm.a nők jobban fálre mennek már mint a férfiak.szégyen.hova fog még ez fajulni.nő létemre mondom.sosem csalnám meg a férjemet.többször volt már hullámvölgy a kapcsolatunkba sok minden rossz volt.megjavítottuk nem félre mentünk meg másokjal beszélgettünk.nálam az sem helyes.Ha férjem van szeretem nem fogok más férfival leállni.
2018. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
Férjed eddig miért kelett? Aranyásó tuti...
2018. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!