Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 éve férjnél vagyok, de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve férjnél vagyok, de egy ideje beszelgetek egy fiúval akit már 7 éve ismerek . és úgy érzem hogy ő az igazi! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 00:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Azért házasodtam össze a férjemmel mert megszoktuk egymást, de ő nagyon sokszor félrelépett ! RENGETEGSZER és én mindig megbocsátottam :( de egyszer egy olyan dolgot csinált amit ide nem merek leírni .... és azt már nem tűrtem el és szakitottam. A szüleim addig kértek engem meg persze ő is kert engem és mászott hogy Kibekultem vele és adtam neki meg egy esélyt. Egy ideje viberen beszelgetek egy régi barátommal .... es egyre jobban érzem azt hogy nem szeretem a férjem ! Senkinek nem beszélek róla mert a családom nem értene meg. Gyerekünk nincs én nem akarok tőle gyereket ! Mit tegyek ? :((((
2018. jan. 13. 12:16
 22/25 anonim ***** válasza:

A kérdésedre először azt akartam írni, hogy ilyen helyzetekben nincs jó tanács. Ezt magadnak kell lerendezned, mert senki nem jós, hogy megmondja, mi lenne a jobb döntés. Te sme tudhatod.


Aztán az utolsó kommented olvastam, és totál nem értelek...

Tudod te is mit kéne tenned.

Eleve nem értem, miért vagy vele még mindig.

Állj már a sarkadra, az istenért!


Ha továbbra is így élsz, akkor meg is érdemled, és ezt most nem rosszindulatból mondom..

2018. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én kiléptem egy ilyen házasságbol,Apámnál a spermadonoromnál,is én voltam a szemét mondvan a férfi megcsalhat,meguthet,le kell nyelni az semmiség,meg én csak no vagyok kb fozzek és tegyem szét..Mondjuk Anyám is bántalmazott volt és én is kapámtam eleget apámtol,nekik ez a természetes,sokáig azt hittem én is h ez a normális de láttam mások h élnek.. Apám iszákossága utései miatt az elso pasihoz mentem hozzá,de csoborbol vodorbe léptem át,ugyan ugy piás család volt,én is ezt szoktam meg,de elegem lett és nem nyeltem tovább,én guriztem ok elitták,a gyerek ellen is védekeztem,tudatalat nem akartam piások kozé szulni. Az unokatesomat is befektette az ágyunkba stb.

A második férjemnek orommel szultem. O tanitott meg szeretni és h milyen ha szeretve vagy noként kezelve nem tárgyként. Egy éltre jo lecke volt h egy rosszat ne cseréljek egy még rosszabbra.

2018. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az én szüleim nem engednék, hogy egy ilyen férjjel éljek.

Mindenképp keress olyan embereket, akiknek természetes, hogy egy ilyen férjtől meg kell szabadulni!

2018. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Sokat segített :)

2018. jan. 13. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!