Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Összejönnétek olyan pasival, aki nagyon béna a vezetésben?

Figyelt kérdés
Például én, akinek már lassan 2 éve van jogosítványa és a mai napig kellemetlen érzéssel ül be a kormány mögé. Egyrészt mert még most is gyakran lefulladok. Parkolás borzasztó lassan megy, de alapból ritkán is vezetek. Sokszor beragadok a sávba (nem tudok sávot váltani, mert többfelé kell figyelni) ezért inkább kimegyek a vakvilágba és inkább visszafordulok. A sebességváltót a mai napig nem tudom normálisan használni. Van úgy, hogy rángat, mint egy rodeóbika, de olyan is volt már, hogy 1-es helyett 3-asba tettem be kereszteződés közepén. A sebességváltás sokszor olyan, mint az "itt a piros, hol a piros" játék, főleg visszaváltáskor. Csak a vakszerencsét múlik, hogy betudom-e rendes fokozatba tenni és ha igen, akkor jól. Egyenesen/országúton tök jól megy minden, akkor van baj, ha megállni/kanyarodni kell. Természetesen egy automata váltós autó az egész életemet megváltoztatná (szeretnék is majd venni egyet minél hamarabb amint lesz pénzem), mert messze a legtöbb gondom a kuplung/sebváltó kettőssel van. Egyszerűen nem tudok ezekre is figyelni a lámpa/gyalogos/többi jármú stb. társaságában. Ti összejönnétek-e ilyen pasival? Ha nem, akkor indokoljátok is meg, legalább kicsit okosabb leszek.

2018. jan. 14. 09:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, számomra kiábrándító. Nekem hozzátartozik a férfiassághoz a biztonságos vezetés is. Ha belegondolok, hogy valaki így vezet, idegesen, bizonytalanul miközben mondjuk hátul ülök a gyerekünkkel...

De még szimplán én sem mernék beülni mellé. Ha nem tudsz biztonságot nyújtani, az nem férfias. 26/n

2018. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy férfi tudjon jól vezetni(természetesen gyakorlat teszi a mestert)és nem fér bele a férfi kategóriába,ha nem tud egy kereket kicserélni.
2018. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Háááát, azért a mai világban autó, vezetési tudás és mobiltelefon nélkül halott ember valaki.

Előrejutási esély nem 0, de közelít.

OK ez a nagyon nagy átlag, de azért így van.

2018. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!