Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél, taktikázás:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél, taktikázás: Igen vagy Nem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, ha srácok ismerkedtek egy lánnyal és az a lány nagyon bejön nektek, akkor szeretitek, ha egyből visszaír nektek az üzenetetekre, mert randiztam egy sráccal és utána is minden jól alakult, viszont most elkezdett egyre ritkábban keresni, azt hittem amiatt, mert külföldön volt látogatóban, és persze nem 0-24-ben nekem fog irogatni, de azóta haza ért már, és csak megnézte reggel az üzenetemet és nem is reagált rá azóta sem, pedig elég sokat írtam. Úgy érzem elrontottam azzal, hogy egyből megmutattam, hogy milyen vagyok, (nagyon könnyen barátkozom, és közvetlen vagyok, ha valakit megkedvelek kötetlenül tudok neki írni).

Nem magyar a fiú sem, de annyira jól érezte magát velem, hogy meghívott magához és azt is mondta, hogy meglátogat.


Igazából lehet, hogy elfoglalt, de most az lenne a kérdésem, hogy azért, ha nagyon bejön egy lány szeretitek, ha picit elérhetetlen?


2018. jan. 14. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A taktikázásnál még a semmi is jobb.
2018. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt felejtsd el. Ha valaki fontos, visszaírok neki, ha csak van egy szabad 2 percem is.
2018. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha online van, és nem ír vissza, elég rosszul tud esni, gyakorlatilag azt mutatja, hogy más fontosabb nálam.
2018. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem volt online azóta igazából :/ viszont azt kiírja, hogy reggel megnézte.
2018. jan. 14. 23:16
 5/14 anonim ***** válasza:

"azért, ha nagyon bejön egy lány szeretitek, ha picit elérhetetlen?"


Nem, hányunk az ilyen taktikázástól.

2018. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A taktikázás nagyon rossz módszer! Én már megtanultam.
2018. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a lenyegre nem valaszoltal, meghivott magahoz es megd*ugott? mert ha igen es nem jeletnkezik akkor mar leeshetett volna neked hogy csak 1 alkalomra kellettel neki
2018. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Éppen hazaért, dolga van.

Én sem szoktam mindig válaszolni, és nem taktikázásból vagy érdektelenségből, egyszerűen nem mindig van ihletem, és kizökkent más tevékenységből.

2018. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7# nem, nem d*gott meg, egy másik országban lakik..
2018. jan. 14. 23:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó a taktikázás. Hány éves amúgy?
2018. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!