Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt és minden nap beszélünk több órát írásban és videóhívásban is. És hamarosan találkozunk és be akar mutatni a szüleinek. Hogy illik ilyenkor bemutatkozni?

Figyelt kérdés
Eléggé bizonytalan vagyok mivel a lánnyal is most találkozok először, és hozzájuk akar vinni amivel nincs is baj. Csak nem tudom h ilyenkor hogy mutatkozzak be meg ilyesmi. illetve a lány is mondta hogy nehogy vigyek valamit, mondtam hogy jó, és azt mondta hogy tényleg ne vigyek semmit. Ti mit tennétek a helyemben?:/

2018. jan. 28. 11:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát nyilván a virág az tönkre menne. De én is úgy gondolom hogy ilyenkor nem illik oda állítani üres kézzel. Én is eléggé furának tartom hogy első alkalommal már beakarja mutatni a családját...
2018. jan. 28. 11:56
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

Tanuljatok más kárán. 19 voltam haverom egy hete összejött egy lánnyal. A pasi vitt engem meg pár srácot a lány is pár barátnőjèt. A lány egyik barátnője elég konkrètan rám mászott. 3adik randin hazavitt(ott is aludhattam mert megvolt neki)....Bár csak 40kmre lakott durvább volt a közlekedès mint .pl Debrecen-Pest közt.

Tanuság: a lány bi vagy leszboszi volt ès hát otthon ezzel akarta álcázni.

A kèrdésben szereplő lánnyal én vigyáznék mert...lehet valamièrt akar prezentálni egy pasit. Pl az iskola gengszterével jár,csúfolják hogy nincs senkije...

2018. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen, nálunk is volt a lányommal. Ez még nem kapcsolat. A fiú utazott 200 kilométert és egy éjszakát nálunk aludt.

Az egy másik dolog, a távolság végett, nem lett kapcsolat. Mondjuk úgy, netes barátság volt és maradt.

2018. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek is jobb lenne csak elmenni ide-oda beszélgetni, megismerni egymást közelebbről? Mert azért számomra ez így együtt elég sok. Hisz még nem is találkozunk élőben de máris hozzájuk akar menni..:/
2018. jan. 28. 12:20
 15/26 anonim ***** válasza:

Igen, az első találkozáskor illene kettesben. Hiszen azt sem tudod, milyen.

Ha ott vagy a családjával és rájössz, hogy a csaj teljesen más, mint elképzelted, vagy nem jöttök ki, akkor mivel magyarázod ki a szülők előtt, hogy idő előtt távozol? :)

És készülj fel, mert ha találkoztok, akkor is fel fogja hozni, hogy menj már fel hozzá! :D

2018. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát még majdnem 1 hét van hátra de már most parázok..:/
2018. jan. 28. 13:43
 17/26 anonim ***** válasza:

Hatarozott, együttműködő,segítőkész viselkedés! Ha komolyan veszik a szülők azt h a lányuk mifelevel van együtt, akkor fontos h olyan benyomást kelts, ami megnyugtatja őket, hogy jó férj leszel! Hogy bajban is szamithat rád a lányuk! Szülők felmerik, hérdemes e a lanyuknak időt szánni rád, vagy feltartod a lányt és addig tudna jobb partikkal ismerkedni! A másik dolog amit vizslatnak, h mennyire vagy dolgos, mennyire mész a pénz után, vannak e céljaid, teszel e értük! Mennyire vagy ambiciozus! Hogy fogsz helytállni anyagilag ha család lesztek és jönnek a kiadasok! Lanyuknak kell e melletted szenveni, robotolni, vagy kiralynokent bansz vele! Azt kéne mondanod amit hallani szeretnének, de ne vidd tulzasba,mert nem lesz hiteles!

Ha a lanyuknal gyakran adják egyasnak a kilincset az udvarlok, akkor lehet a szülők hozzá vannak szokva, és nem érdekli őket, mert úgy gondolják nem lesz végleges.

Sok vizslatasi szempont meg változó szulokkent. Van aki dohanyost nem akar, van aki olyat nem aki nem tud illedelmesen visrlkedni...Te szülőket milyen pasit akarnal az imadott kislanyodnak?

Mindezt nem azért írtam le h gorcsolj ezen! Hanem, h legyél ravasz róka és el tudd őket altatni!:-) Ha nem vagy multimiliomos, akkor legalább jó színész legyél!:-)


Hajrá!:-)

2018. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha parazol,akkor látni fogják, és van aki visszaél vele,lehet olyanokat kér majd pl haztartas,amit nem akarsz folyton,pl ugraltat,mert tudja h nem fogsz nemet mondani.

Van aki hatad mögött mosolyogni fog rajtad h izgulsz milyen nyuszi vagy!

Nem az a legjobb ha onmagadat adod, hanem annál többet, olyat mutatsz amit elvarnak tőled!

2018. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Tisztellek, hogy fel akarsz erre készülni és nem lemondod, mint azok az undorító férgek, akiket én akartam bemutatni a szüleimnek, ha már át akartak jönni. Pedig azt hittem, normális alakokkal barátkozom.


Valami apróságot (csokit/bort) nem árt vinned, de nem muszáj. A lány ismeri a szüleit, ha ilyen hamar be akar nekik mutatni, valószínűleg nem kell tartani attól, hogy rossz arcok az ősök.:) Nem fognak megenni. Legyél illedelmes, de ne fossál.

2018. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen mindenkinek a válaszokat! És nem félek csak fura hogy még a lánnyal sem találkoztam de már a szüleit is be mutatja. De ha elmegyek nyilván viszek valamit mert azért na. És mondta a lány hogy az apjával biztos elfogok tudni beszélgetni mert hasonló a szakmája mint amit én tanulok...
2018. jan. 28. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!