Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon en gondolom tul vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon en gondolom tul vagy ez mar tenyleg tobb a reszerol?

Figyelt kérdés
Roviden leirnam a lenyeget... Egy ideje talalkozgatok egy sraccal akivel baratok vagyunk nemi extraval... mar tobbszor feltette a kerdest,hogy nekem eszembe jutott-e mar h mi lenne ha osszejonnenk... de errol en mar akkor letettem mikor o az elejen ellensegesen allt ehhez a dologhoz...legutobb elegge megbantott nem is beszeltunk kb 2 honapig..majd mint mindig ujra felkeresett...elmondta h hianyzom neki h mellettem sosem kellett megjatszania magat es h soha tobbet nem bant meg... lenyeg a lenyeg h ujra talalkozgatunk... de olyanokat tesz h mar engem is meglep... mielott jon megkerdezi kell e valami a boltbol ha azt mondom nem akkor is kapok valami kis aprosagot.. ami talan meg fontos lehet h mi mindig egyutt alszunk es osszebujva filmet nezunk..masnap pedig felole egesz nap nala maradhatnek... sot ha kernem meg reggelit is csinalna nekem... en gondolom rosszul vagy a szexkapcsolat tenyleg csak arrol szol h ket ember talalkozik ha idejuk engedi s utana mindenki megy az utjara? Nekem ez mar kicsit tobbnek tunik..de kerlek vilagositsatok fel ha tevedek. Koszonom

#kapcsolat #vágy #Szerelem. Szex #baratsag vagy tobb
2018. jan. 29. 12:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Van aki foz es mos ra.. ott lakik a hazaban az anyja is.. de azt inkabb meghagyna neki o meg elmenne alberletbe velem..
2018. jan. 30. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!