Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert ment ki a divatbol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ment ki a divatbol a lovagias viselkedes es az udvariassag a pasik reszerol?

Figyelt kérdés

Anno sokszor kaptam egy szal viragot, pici csokit, aprosagot... Jol esett. Es szivesen viszonoztam apro kedvesseggel. De manapsag mar nincs ilyen. Nem csak ez hanem az alapveto udvariassag sem mukodik.


Orulhetek ha az elso randin kifizeti a team (200-300.-) de sokan azt is szajhuzva teszik.


Miert olyan nehez ez ?


2017. dec. 6. 07:50
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
54%
Miért van divatba a nőknél a r*b*nckodás?Nalátod
2017. dec. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
48%
Rossz körökben válogatsz :) Vagy nem nézel ki olyan jól, hogy előszeretettel költsenek rád, ez így nyersen hangzik, de van alapja😀
2017. dec. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
50%

nem divat, hanem neveltetés kérdése.

Amíg a játék az, hogy mielőbb rakja szét a lábát, s a lány belemegy, miért tenne másként?

Szeretek kedveskedni, szavakkal, gesztusokkal, ajándékokkal


40/F

2017. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
70%

sóher lett a magyar is


tele van az oldal ilyen kérdésekkel


-randi menüt jó felesben fizetni? és társai

2017. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
#4 “sóher lett a magyar is” Nem “is”, mert a külföldieknél nem divat sóherkedni. Akármilyen nemzetiségűvel randiztam, holland, svájci, orosz stb, soha nem volt kérdés, hogy ki fizet(a pasi, nyilván). Magyarok között sem lehet általánosítani, van sóher és van nem sóher.
2017. dec. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
26%

Kezdetekkor azért, mert egy pasi egy rakás nővel randizik, és 90+% elutasítja őt (vagy még annyi sem, csak eltűnik), ezért nem akar különösebb pénzt fektetni egy nagy eséllyel elutasításba.

Azon túl pedig a felsorolt dolgok sok nőnek "buz1s"-nak számít, a vonzó a "kihaénnem, defa5zagyerek vagyok, letojlak téged béjbe, 8 csaj várja hogy bekaphassa a farkam, olyan sikeres vagyok" figura.

2017. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
42%

Megszokták, hogy nincs rá szükség. A legtöbb nő ott tart, hogy inkább fizet ő a randin csak ne süssék rá, hogy golddigger.

Akkor is eljutnak a bugyiba, ha egy teát se fizetnek ki, vagy az orrára csapja az ajtót. Még a végén túl magasak lesznek az igényei...

2017. dec. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
73%
#7 igen komoly tévképzeteid vannak a nőkről. Egy olcsó proli csaj bugyijába talán el lehet így jutni, más esetben nem.
2017. dec. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
74%
Úgy gondolom, hogy eredendően nem feltétlenül sóherek a férfiak, és nem hinném hogy egy kávé/üdítő vagy egy szál virág ára földhöz vágná őket, vagy konkrétan sajnálnák az összeget. Viszont a csajok olyan sokszor élnek ezzel vissza, hogy én már minden lányra gyanakvóan nézek, mert az ilyeneket. Sgyon ritkán szokták bármilyen formában viszonozni. Ha egy lány nem ajánlja fel a része fizetését az első randin (úgysem fogadom el, de a gesztus...), akkor valószínűleg nem lesz második randi. Amúgy meg tettek nevetségessé már a szál virág miatt (hogy ez meg minek kellett?), és amióta egy csajszi szándékosan az asztalon hagyta a virágot, azóta senki sem kap tőlem növényzetet. De állítólag a lányok okosak, erősek, legalább olyan jók és érnek annyit (sőt) mint mi férfiak, akkor miért is van szükségük ilyen csacsiságokra?
2017. dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
75%

Első randira nem illik virágot vinni, mert mit csináljon vele szegény csaj, meg nem is jön be neki esetleg a férfi.


Utána viszont igen, de csak ha van hova rakni, Praktikusan ha a nőnél találkoznak.

2017. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!