Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sportos, laza srácként merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos, laza srácként merjek közeledni egy olyan öltözködésű nőhöz, mint amilyen a képen is van?

Figyelt kérdés

Öltözködést nézzétek, ne a haját :D


[link]


2018. febr. 11. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha Ferrariban vagy teljesen mindegy,hohy öltözködsz!!
2018. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

En ilyen stiliusu no vagyok es a sportos fiatal fiuk kozeledesenek orulok. A sportos kisfius oltozkodese kifejezetten izgato szamomra. Az oltonyos es korban hozzam hasonloakat mindig lerazom.


N/34

2018. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez a linkelt kép azért túl mutat a normál business look-on, de a munkám miatt azt követem nagyjából én is (vagy inkább a színek miatt smart casual- tehát nem a klasszikus fekete-szürke-kék vonal).


Nemcsak azért ilyen az öltözködésem, mert munkaköri elvárás valamennyire (bár backoffice-ban vagyok önálló szakértő), hanem mert szeretem is ezt a stílust, nőiesnek, hozzám illőnek gondolom.


Ezzel együtt a partnereimnél a mindennapokban nem volt elvárás az ehhez illő öltözék. Engem egy sportosan elegáns, lazább stílus is fel tud villanyozni.

Ami a lényeg: te érezd magad kényelmesen és azért érdemes figyelni az alkalomhoz illő öltözködésre (nyilván színhába nem teniszpóló meg társai)- ilyen alkalmakkor talán egy picit az összhangra is 8de ez legyen inkább a nő "dolga"), de a mindennapokban semmiképp.


Ha szeretek valakit, azt elsősorban önmagáért, nem azért, mert összeillik a ruhatárunk :D


Általában azért olyan férfiakkal volta kapcsolatban, akik tudták az inget, nyakkendőt is nyávogás nélkül viselni és bár nem volt előírás a munkahelyeiken a szoros dress code- azért egy zakó valami lazább felsővel normál, hétköznapi viseletük volt (mint amit itt az egyik előttem válaszoló linkelt pl.)- ezzel pedig semmi gond.


40N

2018. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan (is) szoktam öltözködni, de nem várom el a mésiktól, hogy ennyire elegáns legyen. A sportosság bizonyos szintig oké. Egy alkathoz illő póló, normális farmer kombinációval nincs gondom. De ha a sportosság pl. olyan szinten van, hogy melegítőgatya, böhöm edzőcsuka, kapucnis pulcsi együtt, akkor... oda merhet jönni hozzám, de nem akarnék tőle semmit. Az nekem már túl sportos / prolis.
2018. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!