Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire ábrándítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire ábrándítana ki, ha ismerkedésnél kiderülne az illetőről, hogy homeopátiás szereket használ?

Figyelt kérdés
Inkább ilyen készítményeket vesz, mint rendes gyógyszereket.
2018. febr. 18. 15:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyógynövények jók, a gyógyszerek - odafigyeléssel - szintén hatékonyak, a homeopátiás szerek hatékonysága viszont erősen megkérdőjelezhető (és akkor még finoman fogalmaztam). Különben ha amúgy egészséges, és nem akar mást is megtéríteni, azt használ, amit akar. Csak ne homeopátiás módszerrel akarjon védekezni a nemi úton terjedő betegségek és a nem tervezett terhesség ellen. :-D
2018. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%
Én annak idején használtam homeopátiás szereket. Nem tudtam, mik az összetevői, normál orvos ajánlotta és azt hittem, ez ilyen gyógynövényes. A vicc az, hogy használt, mégpedig instant módon. Már később néztem utána és a leírás alapján valóban tudománytalannak tűnik az egész, de....nem csak nekem használt hanem a kolléganőmnek is, sőt a kutyájának is ezeket adta és a kutyájának is használt. Akkor most mi van? Én totál elhiszem, hogy mindez tudományosan elítélhető, de nekem működött. Nem mondom, hogy előbb fordulnék ezekhez mint gyógyszerekhez, ha a gyógyszer használata elkerülhetetlen....de szánalmasnak tartom azt is, amikor mindenre gyógyszert akarunk használni. Pl telezabáltad magad töltött káposztával? Vegyél be dipankrint. Érted, ne már hogy egészségesen, tudatosan étkezz, nem, csak zabálj és szedjél gyógyszert. Na, ettől tudok kiakadni.
2018. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem ábrándít ki. Csak a túlzások ábrándítanak ki. Nem szeretem ha valaki egyből antibiotikumot szed egy kis megfázásra, de azt sem ha súlyos beteg valaki és mèg mindig füvekkel kezeli magát. A normális józan emberi gondolkodást szeretem.
2018. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%

Igazából tök mindegy, hogy a rubophentől megy le a láza vagy a cukorkától megy le a láza, mert azt hiszi, hogy rubophent kapott, ha lemegy a láza és jobban lesz/meggyógyul. A lényeg az, hogy ha megbetegszik, ki tudja magát kúrálni.

31/f

2018. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

"Nem tök mindegy, hogy ki mit szed, ki miben hisz? "

Sajnos nem. Akik ilyen hókuszpókuszokban hisznek, azok általában terjesztik is a baromságaikat, így nevelik a gyerekeiket is, azok meg majd az övéket is. Lásd az oltás ellenes kampányok. Egy hülye elkezdte, most ott tartunk, hogy európában/usában 50-60 éve nem látott betegségekben halnak meg gyerekek.

Szóval nem, nagyon nem mindegy. Az internetnek hála futótűzként tudnak terjedni a hülyeségek és sokan kérdés nélkül mindent elhisznek.

2018. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
22%

#15


Ja, meg hazánkban olyan kemoterápiákat használnak, amit a megkérdezett orvosok se adnának be a családtagjaiknak, plusz külföldön nem is használják őket.


Akkor most mi van?


Oltás: minden sz..ra azt hiszed, hogy be kell oltatni magunkat? Vannak alapvető dolgok, oké, de azonfelül, lásd H5N1, influenzaelleni..stb.. ezekre mi szükség van? Semmi! Gyógyszerlobbi.

2018. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Hát, ha elfogadná, hogy én nem hiszek a homeopátiában és nem akarna "megtéríteni", akkor nem annyira.
2018. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
27%
Azért vicces, hogy 0%lett, hogy nekem konkrétan használt, pedig azt sem tudtam, mi az. :-))
2018. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18%
A pontozásokból és a válaszokból elég erősen látszik, hogy a konteós oldalakra jellemző férfiak és a női netes magazionok oldalain hemzsegő nők elég szép számmal előfordulnak itt. Így már tök érthető, hogy ez a kategória miért a net egyik leggázabb része.
2018. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
27%
Semennyire. Nálam előny.
2018. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!