Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot, nagyjából mindig én keresem. Meddig "mehetek" el?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete ismerem, beszélgetünk ha találkozunk, megadta a face elérhetöségét is. Biztat, hogy nyugodtan keressem, akár személyeen is (ö a 2. em.-i irodában van)

Aranyos, kedves, nyitott, de ö nem keres. Szóval furi, hogy engem meg biztat.

Ö vajon miért nem keres? Pedig úgy érzem ö is élvezi a társaságom.

Köszi a válaszokat!


2018. márc. 10. 19:01
 1/8 Zoli780806 ***** válasza:
100%
NE keresd. Majd keres. Ha meg nem, jön más. Ahogy neki is.
2018. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Vagy ideje nincs vagy bátorsága, hogy mindig keressen mert bizonytalan a szándékaidat illetően és vagy nem akar pofára esni vagy attól fél, hogy túlzottan nyomulna.

Gyakorlatilag akármeddig elmehetsz. Vicc nélkül, még azt is simán megtehetnéd, hogy felmész hozzá és megkéred, hogy zárja be az iroda ajtaját.

2018. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaguár, ez érdekes. Ezen most elgondolkoztam:) Tényleg ezek lehetnek az okok? Eszembe se jutott ilyen.
2018. márc. 10. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akar nyomulni, mert nem akarja, hogy azt gondold, hogy hajt rád. Lehet, hogy van valakije, és bár te is tetszel neki, nem akarja felrúgni a meglévő kapcsolatát. Viszont hagyja, hogy te kezdeményezz, megnézi, meddig mész el. Ezt hívják húzd meg - ereszd meg játéknak. Addig menj el a kezdeményezésben, hogy még ne tűnj akaszkodó piócának, de egyértelmű legyen, hogy érdeklődsz iránta. Ha meg tényleg SOHA nem ír ő rád, akkor hagyd a csudába, vlsz. nem érdekled, és csak udvariasságból válaszolgatott eddig is.
2018. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És neked bejön az, hogy loholsz egy férfi után?

Pfff

2018. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tippelnék, max 24 vagy, a srác is.

Borzasztó ebben a világban, hogy annyira esetlenek huszonéves emberek is, hogy döbbenetes.

2018. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincs senkije, ugyanis beszélgettünk erröl is.

Amúgy nem loholok:) csak meg szeretném ismerni. Nem tudom megmagyarázni, de van egy kisugárzása ami lelkesit. Ezt az örömforrást nem fogom elhajitani magamtól:) Ha úgy érzem, hogy nem keltem fel az érdeklödését, akkor hagyni fogom. De egyenlőre olyan jeleket ad, hogy legyek bátrabb:)

2018. márc. 10. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ebből ekkora faksznit csinálni. Szólítsd meg, és kezdj el vele beszélgetni bármiről (már persze, ha van annyi "anyag" a fejedben, hogy tudjál hétköznapi témákról 3 mondatot értelmesen beszélni). Írhatsz is neki, de jobb, ha személyesen beszélsz vele. Ha félénk a fiú, és nem tudja eldönteni, hogy csak barátkozni akarsz, vagy többet is, akkor legyél egyértelműbb, és kérdezd meg pl. azt, hogy milyen programja van hétvégére. Mondd el neki, hogy ide és ide mész, de csak a barátnőddel vagy egyedül. Ha annyira mamlasz, hogy ebből se érti, akkor sajnos nincs több ötletem. :D Vagy esetleg tényleg nem talál vonzónak, amit azért bajosan hiszek, mert a mai világban egy nő, ha nincs 100%-os túlsúlya, naponta fürdik és tiszta ruhát vesz és tud a már említett 3 értelmes mondatot mondani egy random hétköznapi témáról (munka, közlekedés, lakberendezés, főzés stb.), akkor már a legtöbb magányos pasi számára maga a főnyeremény...
2018. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!