Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy magánakvaló férfi azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magánakvaló férfi azért talál nehezebben párt, mert természetéből adódóan sokkal kevesebb nővel találkozik, vagy ez a férfitípus konkrétan taszítja is a nőket?

Figyelt kérdés

Meglehetősen magamnakvaló vagyok, nem egy ilyen mindenkivel jópofiskodó nagytársasági ember. Nem szeretem a felszínes ismertségeket, persze ha már ott vagyok egy társaságban, akkor bárkivel eldmuálok, nem érzem magam feszélyezve, de alapvetően nem vágyom arra, hogy folyton társaságban legyek, nem nagyon járok ilyen összejövetelekre, engem inkább az otthonlét tölt fel. Csak néhány barátom van, de ők tényleg valódi barátok.

Lényegében arra irányul a kérdés, hogy a magamfajták inkább azért nem találnak könnyen barátnőt, mert eleve kevés emberrel találkozunk, vagy a nők számára ez egy visszatetsző tulajdonság, ha egy férfi nem egy ilyen társaságközepe figura?


2018. máj. 11. 23:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
20-as éveim közepén járok, így külsőre már sok lánynak bejöttem, ami általában utólag derült ki. Alapvetően nem nagyon járok társaságba.
2018. máj. 12. 19:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor még nincs veszve semmi. :)
2018. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!