Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem csókolt meg? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókolt meg? Lehet, hogy csak barátkozni akar? Vagy reménykedjek még, hogy akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Most randiztunk 3. alkalommal és nagyon jól éreztük magunkat, sokat beszélgettünk, viccelődtünk, nevetgéltünk. Most kezdtem el azt érezni, hogy kezd megnyílni felém és szerintem tetszem neki, csak azt nem értem, hogy miért nem csókol meg, pedig igyekeztem sokat hozzáérni meg minden ilyen trükköt bevetettem, de nem jött be. Gondoltam rá, hogy megbeszélem vele, hogy akkor most mit szeretne, de nem tudom az mennyire lenne gáz. Meg túl rámenős se akarok lenni.

19L, ő 21F


2018. máj. 14. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha te gyáva vagy, akkor tőle miért várod el, hogy bátrabb legyen? 😃 Szerezd meg azt, amire szükséged van!
2018. máj. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!