Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találkozzunk? Most hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozzunk? Most hogy bejött a rossz idő nem tudunk hol találkozni a barátommal ahol kettesben tudunk lenni.

Figyelt kérdés

hozzá nem tudunk menni mert mindig otthon van az anyukája hozzám se tudunk menni.és már 2hete hogy ez véget nem taliztunk:(.nagyon nem szeretném elveszteni márpedig kezdem érezni hogy sokáig nem fog menni igy ez a kapcsolat.

Kérlek titeket segitsetek mert nagyon rossz ez mind a kettönknek.

elöre is köszönöm a válaszokat.


2008. okt. 30. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A talizás most szexet jelent vagy randit?

Mert ha randit akkor beülhettek egy cukrászdába vagy akár sétálhattok egy kicsit a városban...attól h. még hideg van lehet sétálgatni és az még romatnikusabb amikor átölel meg fázol...én már csak tudom...Ha meg szexről van szó akkor nem tudom hol "talizzatok".

2008. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
miért nem tudtok egymáshoz menni?miért baj h otthon van az anyukája? szexelni akarotk és úgy nem lehet vagy mi?nekem ez régen volt igy kiskoromban, nem tudom te hány éves vagy, hogy anyukámék nem tudták h járok vkivel és a parkban találkoztunk a fagyos hidegben de ez így nemfog sok jóra vezetni. nyilván be lehet ülni teázni, kávézni, moziba, van sok jó beülős romantikus hely de az randira való, valahogy meg kéne oldani ezt az otthon dolgot, mert anélkül nem fog menni
2008. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan meg nincs hogy egész nap csak otthon ül az anyuka... Biztos jár valahova kozmetika, fodrász, manikűr vagy akármi...
2008. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!