Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókolt, de nem éreztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt, de nem éreztem semmit. Sokaknak volt ilyesmi?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, a barátom 25. Mikor megfogja a kezem, vagy mikor átölel, éreztem a "pillangókat", de a csóknál nem, és azután a kézfogásnál sem. Igaz, hogy nekem ez volt az első csókom, szóval teljesen tapasztalatlan voltam ilyen téren, de akkor is kellett volna valamit éreznem, nem?

Nektek volt már hasonló? És ha igen, hogyan végződött végül?



2018. máj. 20. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem vonzódsz hozzá
2018. máj. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első csók totál fura. Lehet hogy nem tudod, hogy hogyan lenne neked jó. Ha másodjára is rossz, akkor beszélj vele erről
2018. máj. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nekem az első csók nem is sikerült jól. :D Amúgy meg amiket a filmekben látsz, hogy csók alatt tűzijáték meg pillangók az giccs, körítés, a valóság nem mindig vattacukor felhő és szivárvány. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy jól érzed-e vele magad, szeretnél-e tovább együtt lenni vele, vagy nem. Légy magadhoz őszinte! Ha azt mondod, hogy aranyos meg jófej, de nem vonzódsz hozzá testileg, akkor hagyd, ne erőltesd ,mert a srácnak is rosszabb lesz, ha tovább hülyíted.
2018. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lett volna. Az első csókom olyan furcsa is volt, nem éreztem semmit. Aztán nőtt a vonzalom, így a csók is jobban esett. Akkor voltam 21 éves :)


30f

2018. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első csóknál nem éreztem semmit én sem, csak azt, hogy "vajon most kell? Basszus ilyen közel hajolt? Most elvárja?" Aztán a másodiknál, harmadiknál sem éreztem semmi felemelőt. Az első nyelves csóknál meg úgy néztem kimeredt szemekkel mintha egy bojlert akarna ledugni szegény srác a torkomon. Olyan szerencsétlen voltam, képzeld el, hogy megkértem, máskor szorítsuk vissza a nyelvest mert fura.

Eltelt 4 hónap aztán más okokból szakítottunk, a jelenlegi párommal meg sok dolgot érzek csók közben. Néha remegett a gyomrom az elsőnél vele, aztán magamat is megleptem, hogy tudok hevesen csókolózni.

Egyszóval, a baj akkor van, ha továbbra sem érzel majd semmit.

2018. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem voltak nagy, filmes elvárásaim, csak azért tényleg azt hittem, hogy legalább egy picit beleborzongok, vagy ilyesmi, de csak arra tudtam gondolni, hogy jézusom, ha ez ilyen, akkor inkább maradok a kézfogásnál. Majd még beszélek vele erről, ha nem változik a dolog.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2018. máj. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!