Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mitől lehet? Van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? Van valami megoldás rá?

Figyelt kérdés
Amikor ismerkedek egy sráccal akkor azt érzem baromi nagy önbizalmam van, amíg érzem, hogy én irányítok addig tényleg teli vagyok önbizalommal. Ellenben amint kezdek többet érezni a srác iránt meg komolyodnak a dolgok akkor úgy szépen lassan száll el ez az önbizalom. Ez mitől lehet szerintetek? Lehet vele kezdeni valamit?
2018. máj. 29. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit konkrétabban ez miben nyilvánul meg?

Kötődési probléma lehet a háttérben,illetve az érzelmeid megélése,kimutatása okozhat gondot.

Önbizalomhiány.

Veszteségtől való félelem.

Csak találgatok...

2018. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az ismerkedési szakaszban mikor én még nem kötődöm az illetőhöz, magabiztos vagyok, elégedett vagyok magammal és értékesnek érzem magam, de amint megjelennek az érzelmeim úgy tűnnek el ezek az érzések és akkir kezdek el agyalni, hogy ez a pasi mégis mit keres velem meg mit akarhat pont tőlem.
2018. máj. 29. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizoynos dologkat nem mersz felvallalni, amik az ismerkedesi sazkaszban nem, de kesobb mindenkeppen kiderulnenek. Akinek nincs mit titkolni nem fel. legy oszinte. Szerintem.
2018. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fúú ez tènyleg így van... Velem is! Ezzel szerintem nemigen lehet mit kezdeni. De adom... pontosan tudom miről beszélsz.
2018. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Őszinte ember vagyok, sosem szokásom titkolózni, persze később minden kiderül úgy is és az kellemetlenebb pont ezért is vagyok mindenben őszinte, szóval nem ezzel van a baj :)
2018. máj. 29. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Felismered, hogy mit veszíthetsz és ez elbizonytalanít. Ez önértékelési zavar jele. Nehéz változtatni rajta, de valahogy győzd meg magad arról, hogy a viszonzott érzelmek erősítik, nem pedig gyengítik a kapcsolatot.
2018. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem önértékelési problémából fakadó,vagy a másik félbe vetett bizalom hiány?

Ha kapsz elég érzelmi megerősítést a másik féltől akkor is előfordulhat,de beteges mértékűvé is válhat lásd pl.a másik üzeneteinek ellenőrizgetése.

2018. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!