Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyi volt vagy lehet valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi volt vagy lehet valami? Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

30 éves egyedülálló

anya vagyok. Összegabalyodtam valakivel,akiről azt gondoltam, egy éjszakás dolog lesz. Másnap nem kerestem, ő megtette. Nem akartam nyomulni. Pár nappal később ismét találkát beszéltünk meg,úgy volt, hogy nála leszünk, de másképp alakult, ő jött. Szintén ő keresett másnap és ismét pár nap múlva felvetettem,munka előtt ihatnánk egy kávét. Azt hittem nemet mond, nem sokat írt aznap, hagyni is akartam, nem szeretek és nem is akarok nyomulni. Eljött értem, nála voltunk, beszélgettünk, foglalkozott velem, sokáig csókolóztunk (ő kezdeményezte, sőt mikor értem jött nem arcra, hanem a számra adott puszit). És megint együtt voltunk.

Nem nagyon kerestem azóta, pár mondatot váltottam vele, de hol ilyen, hol olyan, nem tudok kiigazodni rajta. Most utolsó dobásként találkozót kértem tőle, látta, de még nem válaszolt. Tényleg nem akarom magam senkire erőltetetni, csak jó lenne tudni, hogy álljak hozzá. Akivel beszélt rólam azt mondta szó szerint, hogy "nekem úgy jött le, teljesen beléd esett, csak nem tudja még hova tenni magában a dolgokat".

Főleg férfiak, szerintetek? Én nem haragudnék, ha csak kalandot akarna sem, csak tudjam. Ezt személyesen kéne megbeszéltni, de nem akarom zaklatni. Mit akarhat tőlem?



2018. máj. 31. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Mi zaklatás van abban, hogy megkérdezel valakit, hogy randizunk e, ha már többször dugtatok meg találkoztatok?


Legfeljebb azt mondja nem és ott a válaszod. Engem az se izgat, ha valaki nyomulásnak tartja az érdeklődésemet, legalább megtudom, hogy nem illünk össze. Én szeretem keresni a másikat és fordítva is elvárom, a három napig hozzád se szólok stílust meghagyom azoknak, akik szeretik ezt az érdektelenséget...


27N

2018. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom úgymond elijeszteni,hogy tapadok. 3 hete találkoztam vele először, azóta ért a dolog. Háromszor voltunk együtt. Keres,csak ritkán. Az első után is ő keresett először
2018. máj. 31. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Szóval, 30 vagy, már szültél is egy gyereket és nem mered megkérdezni azt az embert, akivel dugsz, hogy ez csak ennyi-e? Inkább itt találgassanak.

Az meg megint miféle óvoda, hogy felnőtt férfi másnak beszél az illetőről, akit dug, de neki nem mondja, hogy mit akar?

De akkor legyen válasz is: dugni biztos akar.

2018. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet nem jött át a lényeg. Egyszerűen nem akarok hülyét csinálni magamból, hogy pl keresem és még csak dugni sem akar.
2018. máj. 31. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Dugni biztosan akar, de egy gyerek után, 30 évesen csak el tudod dönteni, jó volt-e az ágyban neki, vagy sem.

Azt meg még szerintem ő maga sem tudja, hogy mit akar tőled pontosan, hiszen rövid ideje jártok össze, és te magad eleve nehezített pályán vagy a pasiknál. Amúgy meg ha van más programotok az ágyon kívül (mozi, vacsi, séta, süti, fagyi, bármi), akkor van rá esély, hogy többet akar.

2018. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván tudnám, ha nem lett volna jó neki. Éreztem is és mondta is. Nem keresem, az lesz a legjobb. Nem akarom elijeszteni azzal, hogy nyaggatom.
2018. máj. 31. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak alkalmi együttléteket akar.

Lehet, hogy csak nem tudja, hogyvte mit szeretnél.

Lehet, hogy ő nem tudja, hogy mit szeretne.

Ezer dolog lehet.


Felnőtt nő vagy. Beszélgessetek, tisztázzátok, hogy ki mit lát ebbe bele, mit szeretne a továbbiakban. Ne erőltesd rá magad, de ne is csak várakozz, hogy mi lesz.

Tisztázzátok és akkor tudni fogod, hogy komoly kapssolatra, szex kapcsolatra számíts vagy kiszálsz ebből. Kommunikálj nyíltan és határozottan, őszintén.

2018. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én elijesztettem valakit azzal, hogy túl korán akartam tisztázni.
2018. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!