Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljött a kor amikor mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljött a kor amikor mar senkinek semkellek, mas is van igy?

Figyelt kérdés

Mikor fiatalabb voltam feltem h minden pasi csak azt akarja es igaz is volt sokszor , most meg 40 evesen randi utan inkabb nemjönnek fel hozzam ...

inkabb kihagynák a velem való izélgetést

Senki nem keszitett fel erre , en szólok nektek h lehet egy ilyen meglepetes is , 40 felett mikor mar nem kell aggódni h kihasznalnak


2018. jún. 20. 09:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
Én még azért izélgetnék 40 es nőkkel...
2018. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Két probléma van.

1. A legtöbb 40 éves nő házas, ugyanis 20-25 éves korban talált olyat, aki nem csak izélgette. Tudod, mi anno nem Tinderen szedtük fel egymást egy menetre...

2. A legtöbb 40 éves nő ugyanúgy csettintéssel tálal szexpartnert, mert 20 és 65 között rengeteg férfi van, akinek egy tapasztalt MILF az álma.


Menj ki játszani, szünet van.

2018. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Megint az a bajod, hogy a 60-as, házas faszi, aki vesz neked minden szart és akitől az "ajándékokat" várod, nem dug meg? Lapozzunk már...
2018. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Persze mert ez az egyetlen pasi ami a földön el
2018. jún. 20. 11:14
 15/21 anonim ***** válasza:

"Nem irtam sehol h ferfi vagyok es nem is vagyok . Aki akarja erti , de ha ez szerinted jópofa akkor röhögj magadba egyedul , az is valami"


Első válaszodban írtad, hogy férfi vagy, olvasd vissza:)

2018. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

Mivel az első férfinek titulálta erre írta, hogy 'Mi van !?? Férfiként irok , ebben hol a logika ? Nyakatekert'

...célszerűbb lett volna így kezdeni a mondatot...'Nem vagyok férfi, ebben hol a logika?'...

2018. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

41 éves, elvált nő vagyok. Nem vagyok valami nagy durranás, de azért "izélgetnének" egy jó páran, ha hagynám. Többek között 25-35 közötti pasik. Szóval kamu vagy.

Amúgy meg néhány apróság: HA nő vagy, és így fogalmazol, továbbá ennyi eszed van és minden svihákot felhordasz magadhoz, nem lehetsz valami igényes és nem tarthatod magad valami sokra. Ez mondjuk kiábrándító lehet. De....

Nem vagy nő. Ugyanis egy nő nem így fogalmaz, és nem az az életcélja hogy random pasik dugják otthon. Ez tipikusan férfi megfogalmazás és férfi gondolatmenet.

Párkapcsolatot minden életkorban nehéz találni, de nőként szexet....bármikor.

2018. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ez egy mitosz h nöként szexet bármikorbárhol , nekem nem jön össze
2018. jún. 20. 14:25
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem kamu. Egyébként ugyanezt élem meg. Jó, az is igaz, ha meg mégis lenne valaki, aki lefeküdne velem, azt meg én hajtom el. Nem is annyira azért, mert nem tetszik, hanem mert évesen taszít, de mindig is taszított ez a kinyalnám a popókádat stílus, amit megengednek maguknak némelyek. Aki hozzám való korban is, az foglalt vagy defektes, a többiek csak szexet akarnak...Én házas vagyok, de felmértem a lehetőségeimet, és tudom, ha elválok, fizethetem egyedül a rezsit...
2018. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó, a kérdező nem párkapcsolatról írt, hanem kimondottan szexről. Hogy randi után nem akarnak felmenni hozzá "kávézni", na jó, mivel pasi az illető nem kertel: izélgetni.

Én nem vagyok túl jó nő, sok pasinak nem jövök be, de azért mindig akad egy kettő aki azért sertepertél, hogy megfektessen. Én is elhajtom őket, de ettől még léteznek. Normális párkapcsolatot én is a válásom óta, 4 éve keresek. Ez valóban nehéz, én mondjuk nem is aktívan keresek, tehát ez nehezíti. De szexet hol nem lehet találni? (és így önmagában, érzelmek nélkül ki a fenének kell????)

2018. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!