Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem a neten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Megismerkedtem a neten egy sráccal nagyon tetszik és találkozni akar. A gond csak az hogy az általa látott képeken 50 kg vagyok most kb 70 amit ö nem tud. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 16:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát köszi ezeket a gyengéd kommenteket.Tanácsot kértem és nem kioktatást.Ugy tudtam ez az oldal a kérdések és a válaszok helye nem a paraszt embereké.Egyébként nem hazudtam neki semmiben nem mondtam h 50 kg vagyok.
2018. jún. 23. 06:06
 22/23 anonim ***** válasza:
90%
:D tényleg nem hazudtál?:D Mert a képed alapján,most nem hiszi azt?:D Tök mindegy,hogy minek hívod..hazugság vagy félrevezetés...egyik sem jobb,mint a másik. Aztán,ha ezt neki is benyomod,hogy te nem mondtad...minimális esélyed sem marad nála,az fix.
2018. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem többen vàlaszoltak, hogy mondd meg ne mert ha így mész a randira, pofàra fogsz esni.

Olyan képet küldeni amin 20 kg- val könnyebb vagy, hazugsàg és félrevezetés. Ennyire ne legyél màr buta, hogy csak mert pontos súlyt nem adtàl meg, màr nem is hazudsz...De oké, próbàld ki, aztàn égjen a képedről a bőr, ha szembesít vagy valami àtlàtszó kifogàssal lelép.

2018. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!