Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lábfétis téma: elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétis téma: elsősorban 30-as,40-es nők válasza érdekelne? Lent.

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy áruházban, bevásárlóközpontban vagytok egy szép, lábfejeket kiemelő, mezítlábas szandálban, ahol minden látszik, lábujjak, sarkak, talp éle is oldalról. Egy férfinek nagyon tetszik a lábaitok, odamenne hozzátok és őszintén elmondaná - közben kérlelve, hogy ne vágjátok pofon-, hogy iszonyúan tetszik neki a lábfejeitek abban a szandálban és, hogy vásárlás után szabadna-e kicsit masszírozgatni a kocsitokban, nyalogatni a talpakat, megszaglászni, arcba temetni, a lábujjakat szopogatni. Természetesen nem ingyen gondolja és megkérdezné, hogy mellé lefotózhatná-e a lábfejeiteket néhány szögből.


Mit reagálnátok rá?


UI: Rosszindulatú, férfiaktól jövő kommentek nem érdekelnek, ne is fáradjatok velük. Köszönöm.


2018. júl. 18. 15:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
70% férfi elég jól leírta, le is lett pontozva
2018. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

Én mondjuk csak 1 év múlva leszek 30, de iszonyodva iszkolnék el a fenébe egy hangos NEM kíséretében. Ilyet vadidegentől kérdezni nem illik, főleg mert nem tudhatod, hogy van-e párja, gyereke... nekem pl. párkapcsolatom van... még ha a fétissel nem is lenne bajom, de attól már HÁNYOK, hogy belegondolok, hogy egy vadidegen pasas nyalja a lábamat, miközben otthon vár a szerelmem.


Inkább keress neten ilyen nőket, gondolom, erre is van már fórum.

2018. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a párommal szoktam vásárolni menni,valószínűleg nagyon gyorsan letépésre kerülnének a tökeid. Nettó parasztság,és ez így egy perverz zaklató állat hatását kelti. Előbb szerezz egy csajt,aztán vele éld ki ezeket ha hagyja. Az én párom is szereti a lábam néha,de nem fétises,neki engedem mert mértne,de egy idegent pofán rúgnék ha elkezdené fogdosni vagy ráfolyatni a nyálát mert gusztustalan.
2018. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
Ha azzal kezded hogy kicsapod elé két havi fizetését mondjuk akkor lehet hogy átgondolná. Szóval van az a pénz nyilván de nem valószínű hogy neked megérné anyagilag, akkor már jobb ha elmész hivatásoshoz.
2018. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Na mentem hányni.
2018. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

Az egy dolog, hogy valaki aberrált, de hogy mellé még primitív és kretén is legyen, valami zseniális..


Bevásárló központban nyomnád a fentit, tök idegen nőknek?

Normálisvagy különben? Krvázni sem a bevásálóközpontba járnak, hanem bevásárolni.


Én szeméyl szerint elküldenám az ilyen taplót a jó édes aynjába ilyen dumával már az első mondat után. Nem itt a helye az iyenekre való kéjelgéseid kiélésére.


Arra ott van, keresel magadnak az interneten, vagy ahogy írták, elmész prostihoz, és annak fizetsz.


Normális elküld kivétel nélkül a búsba,nyilván.

2018. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%

Úgy tökön rúgnálak hogy még nagyapád heréi is kipukkadnának.Aberrált állat.


31/N

2018. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Hapsiként hasonló nekem is már megfordult a fejemben:

ha egy hapsi nagyon nézi egy nő lábát - főleg így nyáron -, akkor nagy valószínűséggel tetszik neki, és van, aki legszívesebben (pl.:) csak megmasszírozná azt a szép női lábfejet. Azonban egy nő sem fogja ezt megengedni egy idegen hapsinak sem. Valahogy az emberek távolságtartóak egymással, és egy (pl.:) talpmasszázs köszönő viszonyban sincs szexualitás, esetleges megcsalás tekintetében egy csókhoz viszonyítva.

Viszont:

Mi van akkor, ha a nő szingli, bejön neki a hapsi, egyben vágja a témát is (lábfétis)?

2018. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Idegen ember akkor sem nyúlhat hozzám ha csak a kisujjam lábkörmét szeretné megfogni. Komolyan ennyire nehéz felfogni,hogy írtózunk attól hogy idegesen fogdossanak és recskázzanak ránk? Nem kell hozzá szexuális dolognak lenni,a metrón is utálom ha rámdőlnek. A fizikai érintkezés az a család,pár,esetleg barátok. senki más,főleg nem egy idegen aki gúvadt szemekkel bámulja a lábam vagy akármim.
2018. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%

"és egy (pl.:) talpmasszázs köszönő viszonyban sincs szexualitás, esetleges megcsalás tekintetében egy csókhoz viszonyítva."


Nana! Csak óvatosan! A Ponyvaregény óta tudjuk, hogy ez nem így van. :D

2018. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!