Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert ilyen erkölcscsösz a pasas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen erkölcscsösz a pasas?

Figyelt kérdés

Voltam kavezni egy újabb ismerösömmel es a teraszon ahol voltunk megjelent egy lengen öltözött szep csaj, furdöruhaban. Gondoltam a pasik örulnek a latvanynak , apam mindig olyan volt , de nem bamulta nem szóltsemmit , mikor beultunk az autóba , közli hogy milyen illetlen volt a lany es semmi tisztelet nincs benne stb

Ö mindig ingben , hosszúbadrag , csukottcipö, erre mondom neki hogy van e szived , viccböl es az ingealá csusztattam a kezem, hogy nezzem meg a szivdobogasat , mondom viccböl , de a kezem gyorsan kivette , eleg sertövolt .

Múltkor mondta van egy tetkója a karjan , de csak felig mutattameg

Nem ertem soha ilyennel nem talalkoztam

Hozzateszem hogy ö keresia tarsasagom



2018. júl. 23. 14:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Első sorban: Tanulj meg fogalmazni és helyesen írni, mert ebből a maszlagból alig lehet kivenni, h mit is akarsz. Valóban illetlen bikinis cuccban megjelenni egy kávézóban (hacsak a kávézó a strand területén található).

És meglepő, de vannak olyan férfiak akik kifejezetten irtóznak a rámenős, feltűnő csajokra... Hát ez neked sem jött be. A szemében valószínű te is olyan vagy mint a többi :)

2018. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
"erkölcscsösz" - Az meg mi?
2018. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Atya ég, tanulj meg írni.


Mi a bajod amúgy? Nem minden férfi dobja el az agyát valami félpucér luvnyától (mellesleg teljesen igaza van, eléggé tahóság fürdőruhában menni kávézóba)


Azt se értem, miért kellett volna eltűrnie, hogy taperold....

2018. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Biztos ez a kanod is impotens.
2018. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem tökmind1, miért? Ilyen és kész, ennek nem feltétlen kell, h konkrét oka legyen.
2018. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2%
Tökmindegy melyik nemből való. Az erkölcscsőszöket nagy ívben kell kerülni!
2018. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Jó hallani, hogy ilyen is van.
2018. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Örülj neki hogy kifogál egy normális és megbízható férfit.
2018. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
En azon gondolkodom ha egyaltalan ferfi
2018. júl. 23. 15:00
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem a farkával gondolkozik, hanem illemtudó, akkor nem is férfi, vagy mi?
2018. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!